e-CAD Pręty Kodowane to zestaw wydajnych narzędzi umożliwiających zarówno błyskawiczne tworzenie, zarządzania, jak i kreślenie i zestawianie na różne sposoby 28 typów prętów kodowanych. Wszystko to z uwzględnieniem najbardziej aktualnych Polskich i Europejskich Norm. Nakładka e-CAD Pręty Kodowane współpracuje z pozostałymi nakładkami z serii e-CAD, stanowiąc ich uzupełnienie.

Nakładka e-CAD Pręty Kodowane pozwala na łatwe i intuicyjne uzupełnianie projektów aż o 28 typów prętów kodowanych. Wstawione pręty można dowolnie zestawiać przy pomocy kilku zestawień stali, które zawierają szczegółowo zwymiarowane i opisane miniaturki prętów kodowanych. Z kolei dodatkowe narzędzia umożliwiają sprawne zarządzanie prętami kodowanymi – wraz z ich opisami. Pręty, dzięki nakładce e-CAD Pręty Kodowane, mogą być umieszczane w projektach i tworzone na kilka odmiennych sposobów. Możliwe jest ich automatycznemu opisywanie i wymiarowanie, a także wykorzystanie w trakcie pracy z nakładką e-CAD Żelbet. Nakładka e-CAD Pręty Kodowane jest kompatybilna z pozostałymi nakładkami z serii e-CAD.

Uwaga: Posiadanie nakładki e-CAD Podstawowy jest wymagane, aby móc korzystać z pozostałych nakładek z serii e-CAD ( e-CAD Stal, e-CAD Stal Śruby, e-CAD Pręty kodowane, e-CAD Żelbet, e-CAD Żelbet Siatki).

Nakładka jest kompatybilna z 32-bitową wersją GstarCAD.

Branża: Budownictwo, Konstrukcje stalowe, żelbetowe i drewniane