Fotorelistyczne wizualizacje w GstarCAD 2018 dzięki aplikacji Artisan

Fotorelistyczne wizualizacje w GstarCAD 2018 dzięki aplikacji Artisan

gstarcad

Z przyjemnością informujemy, że użytkownicy GstarCAD 2018 mogą już korzystać z silnika renderującego Artisan ( dotychczas  był on kompatybilny z GstarCAD w wersji 2017). Dzięki  aplikacji Artisan możliwe jest błyskawiczne tworzenie realistycznych wizualizacji projektów 3D, co zdecydowanie zwiększa ich atrakcyjność wizualną.

Artisan jest na tyle intuicyjny, że w jego obsłudze szybko odnajdzie się nawet początkujący projektant – większość operacji wykonuje się techniką przeciągnij i upuść (ang. drag & drop). Ponadto do dyspozycji użytkowników oddano bogaty zestaw predefiniowanych materiałów, scen oraz ustawień światła, jak również możliwość stworzenia własnych materiałów. Aplikacja posiada również polską wersję językową.

 

Materiały, tło i efekty świetlne

Materiały mają zasadnicze znaczenie dla stworzenia dobrej wizualizacji, a Artisan posiada ich dużą bibliotekę do łatwego tworzenia realistycznych obrazów. Dostępne są także elementy konstrukcyjne. Dodawanie materiałów w Artisan jest niezwykle proste, wystarczy przeciągnąć dany materiał na wybraną powierzchnię.

Co ważne biblioteka jest na bieżąco aktualizowana. Użytkownicy mogą również udostępniać własne materiały.

 

Tworzenie wizualizacji w czasie rzeczywistym

Intuicyjne tryby nawigacji w Artisan działające w czasie rzeczywistym, pozwalają łatwo poruszać się wokół  i wewnątrz modelu 3D. Materiały, tła i schematy oświetlenia, w tym interaktywne pozycjonowanie słońca, pozwalają na precyzyjne ustawienie sceny zgodnie z zamysłem projektanta .

 

Silnik renderujący Artisan jest aplikacją płatną. Jego cena wynosi 1 460 PLN.Silnik renderujący Artisan jest aplikacją płatną. Jego cena wynosi 1 460 PLN.

 

Zobacz film prezentujący możliwości Artisan

 

 

Galeria wizualizacji

 

 

Zapraszamy do pobrania i bezpłatnego przetestowania możliwości aplikacji Artisan dla GstarCAD 2018.

 

Pobierz Artisan

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
181026

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93