Z przyjemnością informujemy, że użytkownicy GstarCAD 2018 mogą już korzystać z silnika renderującego Artisan ( dotychczas  był on kompatybilny z GstarCAD w wersji 2017). Dzięki  aplikacji Artisan możliwe jest błyskawiczne tworzenie realistycznych wizualizacji projektów 3D, co zdecydowanie zwiększa ich atrakcyjność wizualną.

Artisan jest na tyle intuicyjny, że w jego obsłudze szybko odnajdzie się nawet początkujący projektant – większość operacji wykonuje się techniką przeciągnij i upuść (ang. drag & drop). Ponadto do dyspozycji użytkowników oddano bogaty zestaw predefiniowanych materiałów, scen oraz ustawień światła, jak również możliwość stworzenia własnych materiałów. Aplikacja posiada również polską wersję językową.

 

Materiały, tło i efekty świetlne

Materiały mają zasadnicze znaczenie dla stworzenia dobrej wizualizacji, a Artisan posiada ich dużą bibliotekę do łatwego tworzenia realistycznych obrazów. Dostępne są także elementy konstrukcyjne. Dodawanie materiałów w Artisan jest niezwykle proste, wystarczy przeciągnąć dany materiał na wybraną powierzchnię.

Co ważne biblioteka jest na bieżąco aktualizowana. Użytkownicy mogą również udostępniać własne materiały.

 

Tworzenie wizualizacji w czasie rzeczywistym

Intuicyjne tryby nawigacji w Artisan działające w czasie rzeczywistym, pozwalają łatwo poruszać się wokół  i wewnątrz modelu 3D. Materiały, tła i schematy oświetlenia, w tym interaktywne pozycjonowanie słońca, pozwalają na precyzyjne ustawienie sceny zgodnie z zamysłem projektanta .

 

Silnik renderujący Artisan jest aplikacją płatną. Jego cena wynosi 1 460 PLN.Silnik renderujący Artisan jest aplikacją płatną. Jego cena wynosi 1 460 PLN.

 

Zobacz film prezentujący możliwości Artisan

 

 

Galeria wizualizacji

 

 

Pobierz Artisan

Zapraszamy do pobrania i bezpłatnego przetestowania możliwości aplikacji Artisan dla GstarCAD 2018.

Pobierz Artisan