mc_banner

Projektuj w dowolnym miejscu i czasie

GstarCAD MC to mobilna wersja programu GstarCAD działająca na urządzeniach przenośnych( telefony komórkowe, tablety) wyposażonych w system iOS lub Android. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z plikami DWG i pozwala użytkownikom na przeglądanie, edycję, opisywanie oraz na udostępnianie plików z projektami CAD 2D. W GstarCAD MC można również przeglądać projekty CAD 3D. GstarCAD MC umożliwia bezpośredni odczyt plików DWG i OCF na urządzeniach przenośnych, dzięki czemu możliwe jest zabranie projektów w dowolne miejsce np. na spotkanie z klientem, czy też na teren budowy. GstarCAD w mobilnej odsłonie zdecydowanie zwiększa jakość komunikacji między projektantami(szybkie dzielenie się plikami DWG i DXF), jak również ogół możliwości prezentacji klientom wszelkich projektów. GstarCAD MC to CAD na tablet oraz smartfon, za pomocą którego możesz odtworzyć swoje pliki DWG na Android lub iOS.

Rysunki w trybie Offline

Przeglądaj i edytuj swoje rysunki bez konieczności połączenia z Internetem.

Szybkie wyszukiwanie

GstarCAD MC szybko odszuka każdy plik DWG na Twoim urządzeniu mobilnym.
Aby przyspieszyć wyszukiwanie, użyj słów kluczowych.

Zarządzanie czcionkami

Wybierz czcionkę, którą chcesz zaimportować z folderu Local Drawings.
Aby dodać lub usunąć czcionki, wystarczy kliknięcie.

Rozszerzenie LISP

GstarCAD MC obsługuje pliki w formacie .lsp, .vlx oraz .fas
Istnieje możliwość dodawania własnych rozszerzeń aplikacji DIY

Szybkie pobieranie

Do GstarCAD MC możesz pobierać projekty z dowolnej strony internetowej lub skrzynki pocztowej.

Podgląd projektów 3D

Możliwość swobodnego obrotu obiektów o 360°
10 różnych i zmiennych perspektyw
Możesz obserwować rysunki 3D we wszystkich wymiarach, a także przeglądać je we wszystkich warstwach i obszarach arkusza.

Projektowanie

Podczas wyboru poleceń „Linia”, „Polilinia” itd., aplikacja umożliwia wyświetlenie współrzędnych danego punktu.
Edycja tych współrzędnych pozwala precyzyjnie przesunąć punkt o zadaną wartość.

Praca w chmurze

Możliwość skorzystania z usługi Dropbox. Rozwiązanie konfliktów synchronizacji – w trakcie pracy grupowej każdy odmienny status pliku może być oznaczony i dzięki temu widoczny dla współpracowników. Zmodyfikowane rysunki można udostępniać zarówno wysyłając je na serwer, jak również drogą mailową.

GstarCAD MC & Zimowe Igrzyska Olmpijskie w Sochi 2014

Możliwości aplikacji GstarCAD Mobile Client zostały z powodzeniem wykorzystane podczas projektowania wielu obiektów i pomieszczeń związanych z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Sochi. Dzięki mobilności GstarCAD MC, architekci, przebywający na terenie budowy, mogli efektywnie pracować i na bieżąco wprowadzać do projektów wszelkie niezbędne poprawki. Pozwoliło to zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu w trakcie projektowania konstrukcji.

Laserowy system pomiarowy South Survey

Aplikacja GstarCAD MC okazała się niezwykle przydatna w trakcie współpracy z firmą South Survey. Program stanowił wsparcie techniczne dla laserowego systemu pomiarowego. Dzięki GstarCAD MC możliwe było właściwe odczytanie, na urządzeniach mobilnych, pozyskanych z systemu danych, a następnie przesłanie ich na serwer bądź udostępnienie współpracownikom.

System wyszukiwania rysunków CAD

Dzięki współpracy z brazylijskim dystrybutorem GstarCAD, mobilna wersja programu zyskała zaawansowany system wyszukiwania rysunków CAD i w rezultacie stała się jeszcze bardziej usystematyzowana. Ogromna baza danych rysunków, budowana stopniowo z myślą o wygodzie użytkowników, maksymalnie ułatwia odszukiwanie i zarządzanie rysunkami CAD.

Szybka i intuicyjna

Rozszerzenie LISP

Praca w chmurze

Podgląd projektów 3D

Całkowicie bezpłatna

Projektowanie w trybie Offline

Przeglądanie i edycja plików DWG

Zarządzanie czcionkami