2015
Premiera GstarCAD 2015. W najnowszej wersji programu jeszcze bardziej zwiększono szybkość i wydajność działania oraz wprowadzono wiele innowacyjnych udoskonaleń m.in.: możliwość użycia plików PDF jako podkładów, możliwość przechowywania danych w chmurze obliczeniowej, menadżer zestawu arkuszy i wiele innych.

2013
Gstarsoft wydaje GstarCAD8, nową wersję swojego flagowego produktu, całkowicie niezależną od silnika IntelliCAD. GstarCAD8 okazuje się niezwykle dopracowanym programem i otrzymuje wiele pochlebnych opinii. Docenione zostają przede wszystkim jego ogromne możliwości, stabilność, funkcjonalność, a także szybkość działania.

2012
Premiera GstarCAD MC PRO, czyli profesjonalnej mobilnej wersji GstarCAD, Aplikacja, funkcjonuje na urządzeniach wyposażonych zarówno w system iOS, jak i Android. GstarCAD MC Pro umożliwia nie tylko bezpośrednie otwieranie plików DWG i OCF na urządzeniach mobilnych, ale również ich edycję.
GstarCAD 2012 wygrywa konkurs „Top 10 innowacyjnych produktów w kategorii oprogramowanie”.

2011
Po raz pierwszy w historii, odbywa się międzynarodowa konferencja dystrybutorów GstarCAD. Na konferencję licznie przybywają uczestnicy z całego świata.
Debiutuje pierwsza mobilna aplikacja GstarCAD kompatybilna z systemem iOS. Dzięki niej staje się możliwe użytkowanie programu GstarCAD również na urządzeniach mobilnych typu: iPad, iPhone czy też iPod Touch.

2010
Gstarsoft zostaje nagrodzony złotym medalem WIPO – Światowej Organizacji Własności Intelektualnej.

2009
Gstarsoft tworzy platformę opartą o GRX oraz odpowiednie aplikacje( odpowiadające ARX dla AutoCAD®). GstarCAD zostaje przetłumaczony na wiele nowych języków, w tym język angielski.
Gstarsoft otrzymuje certyfikat CMMI poziom 3 – odpowiednik europejskiego standardu ISO dla przedsiębiorstw tworzących i rozwijających oprogramowanie.

2008
Gstarsoft wchodzi w skład zarządu IntelliCAD Technology Consortium.

2007
Gstarsoft zajmuje 4 miejsce w rankingu producentów oprogramowania oraz 45 w rankingu 100 najlepszych przedsiębiorstw w Chinach.
GstarCAD zdobywa nagrodę „Najlepszy produkt roku” w kategorii oprogramowanie CAD w chińskim przemyśle IT. W tym samym roku Gstarsoft publikuje pierwszą angielskojęzyczną wersję GstarCAD.

2006
Gstarsoft staje się jednym z 10 najlepszych dostawców rozwiązań PLM ( Product Life cycle Management) w Chinach.

2003
Gstarsoft wypuszcza na rynek pierwszą komercyjną wersję GstarCAD. Program stanowi niedrogą i w pełni funkcjonalną alternatywę dla AutoCAD®, przeznaczoną dla inżynierów, architektów oraz pozostałych projektantów.

2001
Wysoka cena programu AutoCAD® znacząco ogranicza ilość sprzedawanych przez Gstarsoft dedykowanych mu aplikacji. Stanowi to jeden z głównych powodów rozpoczęcia prac nad stworzeniem kompatybilnego z formatem DWG i alternatywnego dla AutoCAD® oprogramowania.
Gstarsoft przystępuje do organizacji ODA ( Open Design Alliance). Głównym celem organizacji staje się uniezależnienie formatu DWG od firmy Autodesk®.

1992
Firma Gstarsoft (dawniej GreatStar Software Technology Development Co. Ltd) zostaje
autoryzowanym deweloperem firmy Autodesk®. W ciągu kolejnych 10 lat Gstarsoft jest największym
deweloperem i dostawcą dedykowanych aplikacji dla AutoCAD® na terenie Chin.

POCZĄTEK