PDF to DWG (DXF)

Moduł PDF to DWG (DXF) (PDF2DXF)  jest niezwykle przydatnym dodatkiem do programu  GstarCAD. Pozwala on na bezpośrednią  – szybką i sprawną konwersję rysunków w plikach PDF do formatu DXF.

Nakładka PDF do DXF (PDF to DWG) jest narzędziem przygotowanym przede wszystkim dla tych użytkowników GstarCAD, dla których liczy się sprawna, a więc szybka i łatwa konwersja dokumentów zapisanych w wektorowych plikach PDF do formatu DXF. Dodatek ten został opracowany przez Visual Integrity. Dzięki nakładce każdy utworzony  plik DXF może zostać otwarty w programie GstarCAD, a następnie może zostać poddany dowolnej edycji czy też zapisowi w formacie DWG.

Konwerter PDF do DXF powoduje, że wszelkie rysunki, wykresy oraz obrazy można z łatwością wyodrębnić, a co istotne – przetworzyć do formatu DXF z największa dokładnością. Konwerter doskonale radzi sobie również z grafika rastrową. Dzięki wbudowanemu w nakładce trybowi przetwarzania wsadowego (ang. Batch Mode) użytkownicy programu  GstarCAD mogą w tym samym czasie konwertować wiele plików PDF. Moduł PDF do DXF działa z programem GstarCAD zarówno w wersji Standard, jak i Professional.

Cena: 290 zł netto