Nowa polityka licencyjna Autodesk

Pośród użytkowników programów CAD, CAM i BIM dużym echem odbiła się w ostatnim czasie decyzja firmy Autodesk dotycząca zmian w jej polityce licencyjnej ( źródło: http://www.autodesk.pl/subscription/overview ).  Od 16 stycznia 2016 r. zniknęła możliwość zakupu bezterminowych licencji oprogramowania Autodesk.

Jedyną opcją jest możliwość czasowego wypożyczenia licencji danego programu na miesiąc, kwartał lub rok. Bez możliwości bezterminowego zakupu na własność.

Takie rozwiązanie posiada oczywiście pewne zalety np. elastyczność, które wydają się przystawać do potrzeb dużych, międzynarodowych korporacji. Jednocześnie jednak brak możliwości zakupu programu na własność, wiąże się z koniecznością ponoszenia przez jego użytkownika ciągłych i znaczących kosztów. Nasuwa się pytanie, co zrobić w sytuacji wygaśnięcia licencji i braku środków finansowych na jej przedłużenie?

Jeżeli uważasz, że taka forma licencjonowania, nie jest adekwatna do warunków polskiego rynku, lub jest w Twoim odczuciu najzwyczajniej zbyt kosztowna, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi programami typu CAD, CAM lub BIM, które stanowią rozsądną alternatywę dla produktów firmy Autodesk.

Co wyróżnia nasze programy CAD, CAM, BIM?:

Zdecydowanie niższe ceny;

  • Dożywotnia licencja. Po dokonaniu zakupu, program staje się Twoją własnością na czas nieokreślony, bez żadnych ukrytych opłat w przyszłości;
  • Pełna funkcjonalność i wysoka wydajność. Nasze programy nie ustępują pod względem funkcjonalności i wydajności rozwiązaniom Autodesk.
  • Bezpłatne i nielimitowane wsparcie techniczne. W cenie licencji programu zyskujesz bezpłatne i nie ograniczone czasowo wsparcie techniczne.

 

GstarCAD – odpowiednik programu AutoCAD LT – Pobierz Demo >>

IRONCAD– odpowiednik programu Autodesk Inventor – Pobierz Demo >>

EliteCAD – odpowiednik programu Revit Architecture – Pobierz Demo >>

VisualMILL – program do komputerowego wspomagania wytwarzania (CAM) – Pobierz Demo >>

 

Każdy z powyższych programów możesz bezpłatnie pobrać i przetestować.

Wszystkim klientom zapewniamy pełne wsparcie i pomoc techniczną, a także dostęp do wielu materiałów szkoleniowych.