Zadzwoń do nas:  12 429 11 47 lub 530 255 744

Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz szybko i skutecznie pomogą rozwiązać każdy problem.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00.

Masz pytania dotyczące obsługi, instalacji lub licencjonowania programu GstarCAD? Wypełnij poniższy formularz, zapoznaj się z często zadawanymi przez użytkowników pytaniami albo skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Tytuł zgłoszenia (wymagane)

Opis problemu (wymagane)i

Dołącz pliki (DWG/DXF/PDF/JPG/PNG/BMP/TIF/DOC/LSP/AVI/ZIP/RAR)

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

W ramach naszego wsparcia technicznego  oferujemy także  pomoc Online za pośrednictwem zdalnego pulpitu lub poprzez Skype. Dzięki tym rozwiązaniom możemy szybko wspólnie przeanalizować i skutecznie rozwiązać każdy problem.

tw

Nasz specjalista, poprzez zdalny pulpit, połączy się z Państwa komputerem, przeanalizuje sytuację i zaproponuje właściwe rozwiązanie.