DWG-FastView

DWG FastView to bezpłatny program do przeglądania plików DWG, DXF, DWS przeznaczony dla użytkowników  komputerów z systemem Windows oraz użytkowników urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android ( telefony  komórkowe, smartfony, tablety). Program pozwala na szybkie wczytanie wskazanych plików DWG, jest łatwy w obsłudze oraz umożliwia  jednoczesny podgląd  wielu rysunków CAD 2D i CAD 3D. DWG FastView jest dostępny w polskiej wersji językowej zarówno dla systemów 32-bitowych, jak i 64-bitowych.

Jeżeli szukacie bezpłatnego programu typu:  DWG Viewer, Free DWG Viewer, DWG TrueView lub DWG Reader, służącego do przeglądania plików DWG to DWG FastView jest właściwym wyborem.

Główne-cechy

Szybkie działanie

Program pozwala na szybkie przeglądanie wielu złożonych rysunków. Możliwe jest również szybkie przesuwanie, przybliżanie i podświetlanie obiektów.

Obsługa plików CAD

DWG FastView obsługuje pliki DWG (R14 do 2015), pliki DWS oraz pliki DWT.

Wyświetlanie obiektów 2D/3D

DWG FastView wczytuje zarówno pliki wektorowe 2D, jak i modele 3D. Wyświetlane są także zewnętrzne odnośniki oraz informacje o obiektach, które można dodatkowo wyróżniać.

Przejrzysty interfejs

Program posiada prosty i przejrzysty interfejs użytkownika, wzorowany na systemach Windows. Interfejs pozwala na jednoczesne wyświetlanie wielu zakładek z rysunkami oraz na wybór widoku pomiędzy arkuszem i modelem.

Zarządzanie warstwami

DWG FastView umożliwia skuteczne zarządzanie warstwami, dzięki takim opcjom, jak: włączanie i wyłączanie warstw, blokowanie i odblokowywanie warstw oraz zamrażanie warstw.

Narzędzia wyświetlania

Dzięki przydatnym narzędziom przybliżania, oddalania i przesuwania widoku oraz innowacyjnej funkcji Lupa przeglądanie rysunków w programie jest szybkie i wygodne.

Opcje wydruku

DWG FastView pozwala na łatwy wydruk wczytanych rysunków. Użytkownik ma do dyspozycji menadżer ustawień strony oraz opcję podglądu wydruku.

Kompatybilność z Windows

Program działa na systemach Windows: XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ( 32 i 64-bit)
Pobierz-program

Wybierz wersję DWG FastView 

DWG FastView jest dostępny również w wersji na telefony i urządzenia mobilne oraz w formie aplikacji online. Obie wersje mozna znaleźć na stronie: www.dwgfastview.pl

 

Zobacz-film