DWG FastView - bezpłatna przeglądarka plików DWG na Windows, iOS i Android

Bezpłatna przeglądarka DWG FastView

DWG FastView to bezpłatny program do przeglądania plików DWG, DXF, DWS przeznaczony dla użytkowników komputerów z systemem Windows oraz użytkowników urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android ( telefony komórkowe, smartfony, tablety). Program pozwala na szybkie wczytanie wskazanych plików DWG, jest łatwy w obsłudze oraz umożliwia jednoczesny podgląd wielu rysunków CAD 2D i CAD 3D. DWG FastView jest dostępny w polskiej wersji językowej zarówno dla systemów 32-bitowych, jak i 64-bitowych.

Pobierz

Przeglądaj, edytuj oraz udostępniaj swoje rysunki DWG, DXF, DWS z programu GstarCAD oraz innych
systemów CAD w dowolnym miejscu i czasie.

DWG FastView for Web
Pobierz
DWG FastView for Mobile
Pobierz
DWG FastView for Windows
Pobierz

Główne cechy DWG FastView

Szybkie działanie
Program pozwala na szybkie przeglądanie wielu złożonych rysunków. Możliwe jest również szybkie przesuwanie, przybliżanie i podświetlanie obiektów.
Obsługa plików CAD
DWG FastView obsługuje pliki DWG (R14 do 2015), pliki DWS oraz pliki DWT.
Wyświetlanie obiektów 2D/3D
DWG FastView wczytuje zarówno pliki wektorowe 2D, jak i modele 3D. Wyświetlane są także zewnętrzne odnośniki oraz informacje o obiektach, które można dodatkowo wyróżniać.
Przejrzysty interfejs
Program posiada prosty i przejrzysty interfejs użytkownika, wzorowany na systemach Windows. Interfejs pozwala na jednoczesne wyświetlanie wielu zakładek z rysunkami oraz na wybór widoku pomiędzy arkuszem i modelem.
Zarządzanie warstwami
DWG FastView umożliwia skuteczne zarządzanie warstwami, dzięki takim opcjom, jak: włączanie i wyłączanie warstw, blokowanie i odblokowywanie warstw oraz zamrażanie warstw.
Narzędzia wyświetlania
Dzięki przydatnym narzędziom przybliżania, oddalania i przesuwania widoku oraz innowacyjnej funkcji Lupa przeglądanie rysunków w programie jest szybkie i wygodne.
Opcje wydruku
DWG FastView pozwala na łatwy wydruk wczytanych rysunków. Użytkownik ma do dyspozycji menadżer ustawień strony oraz opcję podglądu wydruku.
Kompatybilność z Windows
Program działa na systemach Windows: XP, Vista, Windows 7, Windows 8 (32 i 64-bit)

DWG FastView na urządzeniach mobilnych

Przeglądaj i edytuj swoje rysunki CAD za pomocą dotyku.

Jeżeli szukasz bezpłatnego programu typu: DWG Viewer, Free DWG Viewer, DWG TrueView lub DWG Reader, służącego do przeglądania plików DWG to DWG FastView jest najlepszym wyborem. Bezpłatna przeglądarka plików DWG FastView na urządzenia mobilne umożliwia łatwe przeglądanie i edycję dowolnych plików DWG za pomocą ekranu dotykowego.
Czas obejrzenia: 02:21 sek
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93