Archiwum Nakladki - GstarCAD - program CAD 2D do plików DWG

Nakładki branżowe

Projektanci wszystkich branż potrzebują profesjonalnych narzędzi, zaprojektowanych specjalnie z myślą o ich unikalnych potrzebach. GstarCAD posiada wiele dedykowanych nakładek, które skutecznie przyspieszą i ułatwią wszelkie procesy projektowe w każdej specjalizacji. Otwarte środowisko GstarCAD pozwala na łatwe tworzenie dedykowanych aplikacji, z czego chętnie korzystają zarówno zawodowi programiści, jak i zdolni pasjonaci, o czym świadczy coraz większa liczba dostępnych dodatków i nakładek branżowych.
Ceny nakładek
ABC 6 dla Windows to pakiet uniwersalnych nakładek dla konstruktorów. Składa się z 4 modułów: ABC Płyta, ABC Tarcza, ABC Rama 3D, ABC Obiekt 3D.
Nakładki wspomagające i znacznie przyspieszającą projektowanie, w środowisku GstarCAD, wszelkich instalacji: c.o., wod.-kan., wentylacyjnych, technologicznych, klimatyzacyjnych, elektrycznych i wielu innych.
Biblioteki symboli wspomagające i znacznie przyspieszającą projektowanie, w środowisku GstarCAD, wszelkich instalacji: c.o., wod.-kan., wentylacyjnych, technologicznych, klimatyzacyjnych, elektrycznych i wielu innych.
e-CAD to zestaw narzędzi dla GstarCAD, który przyspiesza i ułatwia projektowanie konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych, w oparciu o najnowsze wytyczne z Polskich i Europejskich Norm.
GACAD to zestaw profesjonalnych programów dedykowanych dla inżynierów ruchu. Składa się z 5 narzędzi: GA Znaki, GA Sygnalizacja, GA Przepustowość, GA Przedmiar, GA Bezpieczeństwo.
Doskonałe nakładki dedykowane branży geodezyjnej. W pakiecie można znaleźć m.in. tak uznane aplikacje, jak: Kalibronek, GeoView, GoKart, TranMap, Wms2CAD, RawGenius oraz Plotka.
Litio 2.0 to profesjonalna nakładka dedykowana do pracy z blachami. Pozwala na rysowanie płaskich rozwinięć blach w kanałach, przejść prostokątnych, a to tylko początek możliwości Chcesz poznać szczegóły, przejdź!
MCAD to profesjonalne nakładki do GstarCAD 2016 i 2017 wspomagające tworzenie projektów w branży budowlanej. MCAD składa się z 6 modułów: MBASE, IFO, MPLOT, MZELB, MSTAL, MABCin.
Nakładka na GstarCAD ułatwiająca i przyspieszająca codzienną pracę projektową w zakresie: rysunków konstrukcyjnych stalowych, żelbetowych oraz architektoniczno – budowlanych. Pakiet BiK posiada procedury wspomagające organizację i zarządzanie elementami rysunku.
Wentyle to bezpłatna nakładka autorstwa Pana Tomasza Bieńkowskiego (TOMICAD Oprogramowanie projektowe Sp. z o.o.). Program służy do rysowania instalacji wentylacyjnych.
LISP ten pozwala na autonumerowanie bloków z atrybutem tekstowym, wzdłuż określonej polilinii. Bloki numerowane są w formacie X/1, gdzie X...
Lisp SSD służy do zaznaczania bloków dynamicznych o określonym parametrze widoczności. Wpisując polecenie SSD, możemy dokładnie określić by program zaznaczył...
Lisp LenCal, umożliwia tworzenie zestawień długości obiektów z rysunku. Przy użyciu filtrów takich jak: Typ Linii Warstwa Kolor Możemy uzyskać...
Program MP-NMT to bezpłatna nakładka geodezyjna dla GstarCAD, umożliwiająca  precyzyjne obliczenie objętości hałd i wykreślanie warstwic (Numeryczny Model Terenu = NMT = DTM).  Nakładka...
WinTopo to wysokiej jakości konwerter plików rastrowych ( JPG, PNG, GIF, BMP) do formatów wektorowych  obsługiwanych przez programy  CAD, GIS oraz  CNC.
GstarGeoCad to bezpłatny zestaw makr, wspomagający pracę geodetów w programie GstarCAD.
APLUS to profesjonalna nakładka dla architektów, konstruktorów oraz projektantów instalacji. Znacznie przyśpiesza i usprawnia projektowanie obiektów architektonicznych w programie GstarCAD....
WinTopo to wysokiej jakości konwerter plików rastrowych ( JPG, PNG, GIF, BMP) do formatów wektorowych  obsługiwanych przez programy  CAD, GIS oraz  CNC.
Kreślarz to program przeznaczony dla projektantów różnego rodzaju sieci, przyłączy itp. Oferuje on pomoc od wprowadzania danych poszczególnych węzłów profilu,...
Profilek to nakładka rysunkowa dla GstarCAD przeznaczona dla projektantów instalacji sanitarnych.
W skład systemu GEOLISP wchodzi szereg programów, których celem jest automatyzowanie najczęstszych prac w zakresie sporządzania dokumentacji kartograficznej, tj.: map,...
Mapa SG to uznane narzędzie umożliwiające opracowywanie profesjonalnych map numerycznych ewidencji gruntów i budynków, map do celów projektowych oraz tematycznych...
Moduł PDF to DWG (DXF) (PDF2DXF)  jest niezwykle przydatnym dodatkiem do programu  GstarCAD. Pozwala on na bezpośrednią  – szybką i sprawną...
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93