GstarCAD szkolenia

Szkolenia

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kurs dostępny na nowej platformie „MASTERN”. Nasze szkolenie skierowane jest do osób zaczynających pracę z programem GstarCAD i przygotowuje do samodzielnej pracy w programie. Po ukończeniu 8-godzinnego kursu samodzielnie sporządzisz inwentaryzację architektoniczną obiektu, umieścisz meble, obliczysz metraż pomieszczeń, wymierzysz plan, a także wydrukujesz lub zapiszesz projekt w formacie PDF. Zdobędziesz umiejętność prawidłowej pracy w programie i modelowania w przestrzeni 2D.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Dla architektów i projektantów z podstawową
lub średniozaawansowaną znajomością oprogramowania CAD. Pragnących stać się profesjonalistami dysponującymi wiedzą
i umiejętnościami dotychczas zdobywanymi poprzez wieloletnią pracę w programie.

Dla prowadzących kursy i nauczycieli przedmiotów technicznych. Dla wszystkich, którzy prowadza wszelkiego rodzaju zajęcia edukacyjne i szkoleniowe, chcą podnieść
i rozwinąć swoje umiejętności pracy w programie CAD oraz przygotować ciekawe zajęcia dla swoich studentów.

Dla techników i inżynierów wykorzystujących dokumentację techniczną, projekty budowlane, plany przestrzenne. Dla tych, którzy chcą zdobyć umiejętności edycji czy korekty projektów bez konieczności odbycia żmudnych i czasochłonnych studiów lub teoretycznych kursów. 

Dla absolwentów uczelni technicznych, którzy szukają pracy i chcą mieć „mocną kartę w rękawie” w postaci niezastąpionej praktycznej wiedzy obsługi flagowego programu CAD.

W ramach kursu otrzymujesz 8 godzin materiałów lekcji i 365 dni dostępu do lekcji!

Kurs jest prowadzony w pełni po polsku. Dodatkowo w ramach szkolenia otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy, gdzie poznasz innych kursantów i będziesz mógł dzielić się wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami. Po ukończeniu kursu podejdziesz do testu, jeśli go zdasz, otrzymasz certyfikat ukończenia kursu od MASTERN.