Sprzęt > Keyboard Pro with Numpad

Keyboard Pro with Numpad

Keyboard Pro with Numpad

Pełnowymiarowa klawiatura z oddzielną klawiaturą numeryczną została skonstruowana po to, by wspomóc tworzenie cyfrowych modeli 3D i profesjonalnych projektów.
Kompaktowa szerokość umożliwia lepsze umiejscowienie myszki lub cyfrowego pióra, co przekłada się na bardziej naturalną i wygodną postawę ciała. Dwanaście programowalnych klawiszy 3Dconnexion zapewnia dostęp do najczęściej używanych poleceń specyficznych dla danej aplikacji, pozwalając oszczędzić czas i utrzymać koncentrację.

Klawisze 3Dconnexion dostosowują się do używanych aplikacji

3Dconnexion Keyboard Pro posiada 12 dodatkowych klawiszy funkcyjnych umieszczonych nad standardowymi klawiszami. Klawiatura błyskawicznie rozpoznaje aplikacje, których używasz,
a także ich środowiska. Polecenia, z których najczęściej korzystasz, są automatycznie przypisywane do klawiszy, dzięki czemu masz do nich bezpośredni dostęp.

Idealna pozycja myszy
Klawiatura jest pełnowymiarowa, ale z oddzielną klawiaturą numeryczną, co redukuje całkowitą szerokość urządzenia. Pozwala to na umieszczenie myszy lub cyfrowego pióra w wygodnym miejscu, a także na utrzymanie ramion, przedramion i dłoni w bardziej rozluźnionej pozycji.

Jednoczesne korzystanie z klawiatury numerycznej i myszy
W przypadku konieczności częstego wprowadzania danych liczbowych, CadMouse
i Numpad Pro mogą być używane jednocześnie bez ciągłego przenoszenia ręki pomiędzy myszą a klawiaturą. Dzięki temu praca jest szybsza i łatwiejsza.

Programowalna i bezprzewodowa klawiatura numeryczna

Oddzielna klawiatura numeryczna 3Dconnexion Numpad Pro posiada dziewięć programowalnych klawiszy, w tym cztery klawisze 3Dconnexion, które umożliwiają łatwy dostęp do poleceń specyficznych dla danej aplikacji. Łączy się bezprzewodowo z odbiornikiem wbudowanym w klawiaturę główną lub bezpośrednio z komputerem za pomocą technologii Bluetooth. Akumulator działa przez ponad sześć miesięcy na jednym ładowaniu i można go ładować przez kabel podłączony do portu USB na komputerze.

*Czas pracy baterii obliczany przy 8 godzinach pracy dziennie, 5 dni w tygodniu. Czas pracy baterii może się różnić w zależności od ustawień i sposobu użytkowania.

Precyzyjne i lekkie pisanie

Obie klawiatury, główna i numeryczna, posiadają ergonomicznie ukształtowane wklęsłe klawisze, które doskonale dopasowują się do opuszków palców. Matowa powłoka i zaokrąglone krawędzie zapewniają przyjemne odczucia oraz dokładność niezależnie od miejsca naciśnięcia klawisza. Zaawansowany mechanizm nożycowy gwarantuje minimalny opór i stabilność klawiszy. Nasadki klawiszy są wypalane laserowo, co zapewnia trwałość nadruku.

Wygodne wsparcie nadgarstków

Dzięki pełnowymiarowej podpórce pod nadgarstki klawiatura 3Dconnexion Keyboard Pro zapewnia wsparcie minimalizujące zmęczenie rąk. Jej kształt pozwala umiejscowić ją płasko na biurku, co zapewnia wygodne i łatwe pisanie. Składane nóżki umożliwiają ustawienie klawiatury pod kątem 4,3 stopnia i dopasowanie pozycji do własnych preferencji.

Bezpieczna łączność

Połączenie przewodowe oraz szyfrowana komunikacja między klawiaturą główną a numeryczną zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, który spełnia wymagania klientów korporacyjnych. Zintegrowany z klawiaturą bezprzewodowy hub umożliwia bezproblemowe i wygodne połączenie wszystkich urządzeń bezprzewodowych firmy 3Dconnexion, dzięki czemu możesz cieszyć się porządkiem na biurku.

Spersonalizuj swoje miejsce pracy

Oddzielna klawiatura numeryczna umożliwia dowolną organizację Twojego biurka i umieszczenie myszy CadMouse i SpaceMouse zgodne z własnymi preferencjami i rodzajem wykonywanych zadań.

Galeria produktu: