Sprzęt > SPACEMOUSE® PRO WIRELESS BLUETOOTH® EDITION

SPACEMOUSE® PRO WIRELESS BLUETOOTH® EDITION

SPACEMOUSE® PRO WIRELESS BLUETOOTH® EDITION

Technologia Bluetooth® oraz mały, ale wydajny odbiornik 3Dconnexion Universal Receiver plus dopasowany pokrowiec sprawiają, że SpaceMouse Pro Wireless to właściwy wybór dla profesjonalistów z branży projektowej poszukujących zaawansowanych funkcji i możliwości pracy mobilnej.

Lepiej połączona. Bardziej zrównoważona.

SpaceMouse Pro Wireless zapewnia moc, wszechstronność i możliwości konfiguracji, które dostępne są wyłącznie w produktach 3Dconnexion opracowanych specjalnie z myślą o inżynierach, architektach, grafikach 3D i projektantach mobilnych.

Rzeczywista nawigacja 3D

Zyskaj nowy wymiar komfortu w pracy z modelami 3D dzięki technologii 6-Degrees-of-Freedom (6DoF) wbudowanej w drążek kontrolera 3Dconnexion. Bez trudu wejdziesz w interakcję z rysunkami 3D, obiektami i środowiskami przez naciskanie, ciągnięcie, przekręcanie lub przechylanie drążka kontrolnego. Uwolnij drugą rękę, by zyskać możliwość jednoczesnego korzystania ze standardowej myszy do łatwego wybierania, tworzenia i edytowania modeli. Ta prosta i intuicyjna metoda pozwala profesjonalistom głebiej zaangazować się w ich projekty.

SpaceMouse Pro Wireless wspiera wiodące aplikacje 3D i CAD.
Sprawdź wszystkie wspierane aplikacje

Wolność łączności bezprzewodowej

SpaceMouse Pro Wireless zapewnia łączność w czasie rzeczywistym z treściami 3D za pośrednictwem komunikacji Bluetooth® Low Energy, bezprzewodowej technologii 3Dconnexion 2,4GHz, a nawet kabla. Po podłączeniu urządzenia przez Bluetooth, odbiornik 3Dconnexion Universal Receiver lub klawiaturę Keyboard Pro zawodowcy z branży projektowej mogą liczyć na niezawodność i responsywność dorównującą produktom przewodowym, zyskując przy tym komfort pracy bezprzewodowej.

Dzięki możliwości pracy akumulatora nawet do jednego miesiąca*, dołączonemu kablowi USB-C oraz dopasowanemu etui podróżnemu, mysz SpaceMouse Pro Wireless jest dostępna zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz.

Poprawiona ergonomia i wydajność w Twoim miejscu pracy

Gdy mysz jest intensywnie używana, z powtarzającymi się wzorcami ruchu, może to spowodować ból, napięcie i upośledzenie czynnościowe, znane również jako RSI (ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni).

Używanie do pracy obu rąk – myszy 3D w lewej ręce i standardowej myszy w prawej – zapobiega tym objawom, jednocześnie sprawiając, że praca z programem będzie znacznie zdrowsza i bardziej efektywna.

Profesjonalna wydajność w Twoich rękach

SpaceMouse Pro Wireless automatycznie rozpoznaje środowisko aplikacji i przypisuje odpowiednie polecenia do czterech dużych, miękkich w dotyku inteligentnych klawiszy funkcyjnych 3Dconnexion Keys, które usprawniają i ułatwiają pracę zawodowcom z branży projektowej.

Na ekranie wyświetla się wirtualny wyświetlacz, który przypomina polecenia przypisane
do inteligentnych klawiszy 3Dconnexion Keys, co pomaga w utrzymaniu skupienia uwagi.

Modyfikuj swoje polecenia, wygodnie i ergonomicznie

Modyfikatory klawiatury na SpaceMouse Pro Wireless zapewniają łatwy dostęp do klawiszy funkcyjnych Control, Shift, Alt, Esc, oszczędzając czas dzięki ograniczeniu konieczności przemieszczania ręki na klawiaturę. Trwała powłoka powierzchni zapewnia wygodę i wytrzymałość niezbędną dla profesjonalistów.

15 w pełni programowalnych przycisków jest idealnie rozmieszczonych, co umożliwia bezproblemowy dostęp do często używanych poleceń nawet podczas wielogodzinnej pracy.

Klawisze QuickView: spojrzenie na model z każdej strony

SpaceMouse Pro Wireless posiada cztery klawisze QuickView dające szybki dostęp do różnych rzutów obiektu, ułatwiając tym samym wykrywanie błędów, eksplorowanie alternatyw i efektywniejsze prezentowanie pracy.

Klawisz wyłączenia obrotu uniemożliwia rotację modelu, zapewniając jednoczesne przesuwanie i przybliżanie/oddalanie modelu w nawigacji 2D, w takich trybach pracy jak np. szkicowanie.

Galeria: