Sprzęt > SpaceMouse® Wireless

SpaceMouse® Wireless

SpaceMouse® Wireless

Zaprojektowana zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów, SpaceMouse Wireless umożliwia inżynierom, architektom i twórcom 3D wygodną nawigację, rzeźbienie i projektowanie w aplikacjach 3D, zarówno w biurze, w sali konferencyjnej, jak i w podróży.

Zaawansowana nawigacja 3D

Zaprojektowana zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów, mysz 3D SpaceMouse Wireless umożliwia inżynierom, architektom i twórcom 3D wygodną nawigację, rzeźbienie i projektowanie w aplikacjach 3D. Udoskonalaj skomplikowane modele, odkrywaj kreatywne rozwiązania i twórz wciągające prezentacje, trzymając pełną kontrolę w dłoni gdziekolwiek jesteś: przy biurku, w sali konferencyjnej lub w podróży.

Wciągająca nawigacja 3D

Opatentowany przez firmę 3Dconnexion czujnik 6 stopni swobody umożliwia łatwą i precyzyjną manipulację treściami cyfrowymi i pozycjami kamery w aplikacjach 3D. Wystarczy nacisnąć, pociągnąć, przekręcić lub przechylić drążek kontrolera 3D, aby intuicyjnie przesuwać, przybliżać i obracać modele 3D. W tym samym czasie druga ręka korzysta ze standardowej myszy do wybierania, tworzenia lub edytowania modeli.

Zaawansowane oprogramowanie i personalizacja

Dwa programowalne przyciski boczne myszy 3D SpaceMouse Wireless zapewniają użytkownikom nieskończone możliwości konfiguracji w używanych programach.
Sterownik 3DxWare® 10 umożliwia przypisywanie do nich komend, menu radialnych, a także rozbudowanych makr we wszystkich wspieranych aplikacjach.

Niezawodna łączność

SpaceMouse Wireless oferuje stabilność pracy przewodowej myszy 3D w formacie bezprzewodowym, dzięki niezawodnej technologii bezprzewodowej i akumulatorowi o dużej pojemności, który umożliwia do miesiąca użytkowania bez ładowania*.
Trzy opcje łączności pozwalają użytkownikom na wybór między połączeniem bezprzewodowym za pośrednictwem Bluetooth lub uniwersalnego odbiornika 3Dconnexion, lub za pomocą kabla USB, który ładuje urządzenie w tym samym czasie.

*Żywotność baterii do jednego miesiąca przy założeniu 8 godzin użytkowania dziennie, 5 dni w tygodniu.

Etui w zestawie
Mysz 3D SpaceMouse Wireless jest dostarczana z kompaktowym, lekkim i wytrzymałym futerałem, który chroni urządzenie przed zniszczeniem podczas transportu. Zarówno podczas przemieszczania się między różnymi lokalizacjami, czy podczas pracy w ruchu, użytkownicy mogą cieszyć się pełną mobilnością i mieć pewność, że ich SpaceMouse Wireless jest doskonale chroniony.

Podstawa Twojego doświadczenia 3Dconnexion

Przypisane do przycisków, w pełni konfigurowalne predefiniowane polecenia i makra, obsługiwane przez nasz prosty, a zarazem wydajny sterownik 3DxWare, umożliwiają zawodowym projektantom dostosowanie SpaceMouse Wireless do własnych potrzeb z myślą o najwyższej wydajności. Pracuj wydajnie, komfortowo i pewnie, korzystając z myszy SpaceMouse Wireless jako centralnego elementu procesu projektowania.