Sprzęt > SpaceMouse® Enterprise

SpaceMouse® Enterprise

SpaceMouse® Enterprise

Zarządzanie projektami 3D w czasie rzeczywistym

Zastosowana w czujniku myszy 3D SpaceMouse Enterprise technologia 6 stopni swobody ruchu (6DoF) oraz stały dostęp do szybkich widoków standardowych i własnych, sprawiają, że praca z modelami 3D jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Ruchy drążka myszy 3D przekładają się na łatwą i intuicyjną nawigację 3D, a klawisze QuickView zapewniają szybki dostęp do standardowych rzutów modelu. Trzy dodatkowe przyciski Custom Views — dostępne jedynie w modelu SpaceMouse Enterprise — pozwalają zapisać widok modelu w dowolnym położeniu, co sprawia, że praca z modelami 3D nie będzie miała sobie równych.

Szybkie i wydajne modelowanie w 3D

Błyskawiczny dostęp do minimum 12 ulubionych funkcji aplikacji jest znaczącym ułatwieniem w pracy. Inteligentne przyciski funkcyjne myszy 3D SpaceMouse Enterprise automatycznie aktualizują się wraz ze zmianą aplikacji oraz środowiska, w którym pracujesz. Nowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pokazuje rzeczywiste ikony danej aplikacji1, co jeszcze bardziej ułatwia orientację, umożliwiając korzystanie z dobrze znanego użytkownikom paska narzędzi. Zastosowanie prostego, ale skutecznego interfejsu użytkownika w sterowniku 3DxWare 10 sprawia, że personalizacja urządzenia jest prosta i intuicyjna, jak nigdy wcześniej.
1 Na wyświetlaczu LCD myszy 3D SpaceMouse Enterprise wyświetlane są ikony następujących aplikacji: Autodesk AutoCAD, Inventor, 3ds Max i Maya, Dassault Systèmes CATIA (V5 & V6) i SOLIDWORKS, PTC Creo Parametric, Siemens PLM NX i Solid Edge, Trimble SketchUp (Pro & Make), Houdini, GO2Cam oraz Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Word).

Ergonomia. W nowym znaczeniu.
SpaceMouse Enterprise to najbardziej ergonomiczny produkt, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Posiada pełnowymiarowe, miękko powlekane podparcie ręki, które gwarantuje maksymalny komfort oraz pełen zestaw klawiszy modyfikujących, wygodnie umieszczonych tak, by zmniejszyć ruchy palców o 28,6% na godzinę1, usprawniając i upraszczając w ten sposób pracę projektantów.
W rzeczywistości, kombinacja funkcji i właściwości modelu SpaceMouse Enterprise sprawia, że wydajność pracy rośnie nawet o 28%*2.

Prosta konfiguracja

Sterownik 3DxWare 10 umożliwia użytkownikowi optymalizację pracy z modelem SpaceMouse Enterprise i dostosowanie go do własnych preferencji w celu osiągnięcia jeszcze lepszej wydajności. Teraz możesz w prosty sposób przypisywać do przycisków polecenia poszczególnych aplikacji i środowisk (takich jak tryb rysowania, tryb części i tryb złożeń) oraz dostosować pozostałe ustawienia do swoich potrzeb.

Przedłużona gwarancja i priorytetowe wsparcie
Profesjonalne narzędzia pracy to duża inwestycja. Dlatego firma 3Dconnexion oferuje użytkownikom modelu SpaceMouse Enterprise dodatkowe korzyści: trzyletnią gwarancję, którą przedłużyć można o dodatkowy rok rejestrując swój produkt* na stronie 3Dconnexion oraz priorytetową pomoc techniczną.

*Aby uzyskać dodatkowy rok gwarancji, należy zarejestrować produkt w okresie 90 dni od daty zakupu. Wymagany może być dowód zakupu.

Galeria: