Targi BUDMA 2024

Targi BUDMA 2024

Demo na 14 dni

Pełna wersja demonstracyjna GstarCAD obejmuje, aż 14 dni testowych. Po okresie próbnym część funkcjonalności zostanie ograniczona.

Wersja 32 i 64-bitowa

Wybieraj spośród wersji 32 i 64-bitowych oprogramowania GstarCAD 2022.

Wiele wersji programu

Na tym samym komputerze możesz zainstalować wiele wersji programu GstarCAD i pracować na nich bez żadnych przeszkód.

Przeniesienie licencji

Zakupiona przez Ciebie licencja jest przypisana do konkretnego stanowiska. Jeśli chcesz zmienić stanowisko wymagana jest dezaktywacja licencji i aktywacja na kolejnym stanowisku.

Wypełnij dane klienta


   

   

  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.