Kreślarz - GstarCAD - program CAD 2D do plików DWG
gstarcad kreslarz

Kreślarz

Kreślarz to program przeznaczony dla projektantów różnego rodzaju sieci, przyłączy itp. Oferuje on pomoc od wprowadzania danych poszczególnych węzłów profilu, wyznaczając automatycznie niektóre wielkości, aż do wygenerowania rysunku profilu.

440 PLN

Uzyskany rysunek profilu można zarówno poddać modyfikacjom w programie GstarCAD, jak również wydrukować bezpośrednio z Kreślarza. Ze względu na szereg wbudowanych funkcji oraz gotowych obiektów związanych z biologicznymi oczyszczalniami ścieków, program szczególnie dobrze sprawdza się podczas tworzenia profili kanalizacyjnych. Kreślarz jest z równie dobrym skutkiem wykorzystywany przez użytkowników, do tworzenia profili wodociągowych, gazowych i melioracyjnych, a nawet do tworzenia przekrojów drogowych.

Cechy programu:

  • Umożliwia wybór układu oczyszczania ścieków oraz określenie jego parametrów technicznych;
  • Uutomatycznie wyznacza charakterystyczne wielkości;
  • Umożliwia zapis i odczyt danych projektu;
  • Generuje rysunki w wektorowym formacie dxf (możliwość dalszej obróbki w GStarCAD);
  • Posiada wbudowane, gotowe do wykorzystania obiekty: osadniki, studzienki, armaturę itp.;
  • Generuje statystyki profilu;
  • Generuje uproszczone: przedmiary robót, kosztorysy oraz zestawienia RMS dla projektowanych sieci;
  • Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze znacznie przyspiesza tworzenie oraz modyfikację profili;
  • Zawiera rozbudowany plik pomocy.

Program Kreślarz automatyzuje wykonywanie profili podłużnych sieci. Został stworzony z myślą o tworzeniu profili sieci kanalizacyjnych, niemniej jednak może być z powodzeniem stosowany także przy pracy nad innymi typami sieci: wodociągowymi, gazowymi, melioracyjnymi oraz oczyszczalniami.

Branża: Instalacje i sieci zewnętrzne

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93