Aktualności > Promocja na licencje GstarCAD! Odbierz nakładkę z rabatem do 30%!

Promocja na licencje GstarCAD! Odbierz nakładkę z rabatem do 30%!

2024-07-02

Promocja na licencje GstarCAD! Odbierz nakładkę z rabatem do 30%!

Jeśli poszukujesz zaawansowanego oprogramowania do projektowania 2D/3D, które pozwoli na intuicyjne tworzenie projektów o dowolnym stopniu skomplikowania, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie

Tylko do końca lipca każdą zakupioną licencję GstarCAD możesz uzupełnić o nakładki branżowe z rabatem do 30%.

Dla każdej nowo zakupionej licencji istnieje możliwość zamówienia 2-letniej opieki serwisowej, zapewniającej wsparcie i aktualizacje, które pomogą Ci utrzymać oprogramowanie na najwyższym poziomie.

GstarCAD to nie tylko efektywność i precyzja, ale także oprogramowanie dostosowane do specyficznych potrzeb branży, które zwiększa produktywność oraz poprawia jakość codziennej pracy.

Skorzystaj z promocji już dziś!   

   

  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.