Aktualności > Przejdź z innego systemu CAD na GstarCAD i otrzymaj specjalny rabat!

Przejdź z innego systemu CAD na GstarCAD i otrzymaj specjalny rabat!

2024-06-03

Przejdź z innego systemu CAD na GstarCAD i otrzymaj specjalny rabat!

Zmień swój program CAD na dowolną licencję GstarCAD, a otrzymasz rabat na każdą zakupioną licencję.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z dwuletniej opieki serwisowej GstarCAD.

Decydując się na opiekę serwisową, zyskujesz:

 • Bezpłatną aktualizację do GstarCAD 2025, dzięki czemu otrzymujesz dostęp do najnowszych technologicznych rozwiązań.
 • Możliwość zakupu aktualizacji do GstarCAD 2026 w promocyjnych cenach – 700 zł netto dla wersji Standard i 800 zł netto dla wersji PRO. Płatność jest realizowana na podstawie faktury VAT wystawionej po premierze nowej wersji programu.
 • Priorytetową pomoc techniczną.

Oferta potrwa do końca czerwca!

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy, że posiadasz numer licencji, zdjęcie opakowania lub fakturę zakupu dowolnego programu CAD. Następnie, wypełnij poniższy formularz   

   

  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.