GstarCAD MC na liście 10 najczęściej używanych mobilnych aplikacji CAD

GstarCAD MC na liście 10 najczęściej używanych mobilnych aplikacji CAD

Mobilna wersja GstarCAD, czyli GstarCAD MC, znalazła się na liście dziesięciu najczęściej używanych aplikacji CAD, na systemach mobilnych, przygotowanej przez portal www.computeraideddesignguide.com. Aplikacja GstarCAD MC jest w pełni kompatybilna z rysunkami w formacie DWG i pozwala użytkownikom na przeglądanie, edycję, opisywanie oraz na udostępnianie plików z rysunkami CAD. GstarCAD MC umożliwia bezpośredni odczyt plików DWG i OCF, dzięki czemu można zabrać projekty w dowolne miejsce np. na spotkanie z klientem, czy też na teren budowy. GstarCAD w mobilnej odsłonie zdecydowanie zwiększa jakość komunikacji między projektantami(szybkie dzielenie się plikami DWG i DXF), jak również ogół możliwości prezentacji klientom wszelkich projektów. GstarCAD MC działa na systemach iOS i Android, co pozwala na efektywną pracę poza biurem zarówno na telefonach komórkowych, jak i na tabletach.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
181026

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93