GstarCAD w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie

GstarCAD w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie

gstarcad

Miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy współpracę z Zespołem Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie. W jej wyniku szkolna pracownia mechatroniki zyskała edukacyjną licencję oprogramowania GstarCAD  na 20 stanowisk.  Mamy nadzieję, że dzięki licencjom GstarCAD uczniowie ZSTE będą jeszcze szybciej i łatwiej osiągać sukcesy edukacyjne, a w przyszłości staną się cenionymi fachowcami.

O szkole

Zespół Szkół Techniczno–Ekonomicznych w Skawinie powstał w 1925 roku. Placówka posiada liczne pracownie specjalistyczne, m.in.: elektroniczną, mechatroniczną, elektryczną, informatyczną czy też logistyczną.  ZSTE w Skawinie bierze aktywnie udział również w wielu projektach naukowych np. w Małopolskiej Chmurze Edukacyjnej. 

Wersja edukacyjna GstarCAD

Zapraszamy do współpracy inne placówki edukacyjne, nauczycieli oraz uczniów/studentów. Przypominamy, że wersja edukacyjna GstarCAD, jest całkowicie bezpłatna. Więcej informacji można uzyskać, klikając tutaj >

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
181026

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93