Aktualności > Kurs CAD 2D – podstawy pracy w programie GstarCAD

Kurs CAD 2D – podstawy pracy w programie GstarCAD

2021-08-12

Kurs CAD 2D – podstawy pracy w programie GstarCAD

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kurs dostępny na nowej platformie “MASTERN”.

Nasze szkolenie skierowane jest do osób zaczynających pracę z programem GstarCAD i przygotowuje do samodzielnej pracy w programie. Już po 8 godzinach kursu samodzielnie narysujesz inwentaryzację architektoniczną budynku, wyrysujesz i wstawisz meble, policzysz powierzchnię pomieszczeń, opiszesz i zwymiarujesz rysunek oraz wydrukujesz lub wyeksportujesz projekt do pliku PDF. Zdobędziesz umiejętność prawidłowej pracy w programie i modelowania w przestrzeni 2D.

Do kogo jest skierowany nasz kurs?

  • Dla architektów, projektantów i kreślarzy — Z podstawową lub średniozaawansowaną znajomością oprogramowania CAD. Pragnących stać się profesjonalistami dysponującymi wiedzą i umiejętnościami dotychczas zdobywanymi poprzez wieloletnią pracę w programie.
  • Dla techników i inżynierów — Wykorzystujących dokumentację techniczną, projekty budowlane, plany przestrzenne. Dla tych, którzy chcą zdobyć umiejętności edycji czy korekty projektów bez konieczności odbycia żmudnych i czasochłonnych studiów lub teoretycznych kursów. Tylko przydatna i praktyczna wiedza.
  • Dla prowadzących kursy i nauczycieli przedmiotów technicznych — Dla wszystkich którzy prowadza wszelkiego rodzaju zajęcia edukacyjne i szkoleniowe, chcą podnieść i rozwinąć swoje umiejętności pracy w programie CAD oraz przygotować ciekawe zajęcia dla swoich studentów.
  • Dla studentów i absolwentów uczelni technicznych — Dla absolwentów uczelni technicznych, którzy szukają pracy i chcą mieć „mocną kartę w rękawie” w postaci niezastąpionej praktycznej wiedzy obsługi flagowego programu CAD.

W ramach kursu otrzymujesz:

  • 8 godzin materiałów lekcji
  • 365 dni dostępu do lekcji

Kurs jest prowadzony w pełni po polsku. Dodatkowo w ramach szkolenia otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy, gdzie poznasz innych kursantów i będziesz mógł dzielić się wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami. Po ukończeniu kursu podejdziesz do testu, jeśli go zdasz, otrzymasz certyfikat ukończenia kursu od MASTERN.

Wejdź w link i sprawdź szczegóły!

[yellow_button anchor=\”SPRAWDŹ\” url=\”https://bit.ly/3ACwBBS\” target=\”_self\”]