Mamy już GstarCAD 2016! - GstarCAD - program CAD 2D do plików DWG

Mamy już GstarCAD 2016!

gstarcad

Z przyjemnością informujemy o ukazaniu się  GstarCAD 2016. Najnowszą wersję programu cechuje większa wydajność, intuicyjność oraz stabilność działania w stosunku do swoich poprzedników. Pojawiło się również wiele przydatnych funkcjonalności, takich jak m.in.: obsługa nowych formatów plików, ulepszona edycja  obiektów 3D czy dokładniejsze wymiarowanie. Jak zapewniają twórcy, GstarCAD 2016 został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach współczesnych projektantów, by  wyraźnie zwiększyć szybkość i skuteczność ich działań projektowych.

Lepsza wydajność

GstarCAD 2016 jest aż o 20% wydajniejszy od GstarCAD 2015.  Różnicę można zauważyć przede wszystkim w trakcie korzystania z najpopularniejszych poleceń, takich jak: Otwórz, Kopiuj, Przesuń, Cofnij itp. W programie skrócono  również czas przejść pomiędzy modelem a układem, które obecnie wykonywane są 2 razy szybciej. Na uwagę użytkowników zasługuje także udoskonalone wyświetlanie obiektów. Teraz podczas przybliżania bądź oddalania okręgów i łuków, wszystkie obiekty wyświetlane są precyzyjnie, bez względu na ich liczbę w projekcie.  W GstarCAD 2016 usprawniono działanie opcji przybliżania oraz oddalania okręgów i łuków. Dzięki temu, w trakcie wykonywania tych operacji,  wszystkie obiekty są wyświetlane precyzyjnie. Optymalizacja dotyczy również możliwości snapowania do obiektów. Dzięki 2 nowym opcjom  „Odległość od punktu końcowego” i „Podziel na segmenty”, użytkownicy GstarCAD 2016 mogą szybko i dokładnie wyznaczać odległość od snapowanego punktu, bez straty czasu na zbędne obliczenia.

 

Zwiększona funkcjonalność

Najnowsza odsłona GstarCAD zyskała obsługę formatu DGN, znanego z programu MicroStation.  Użytkownicy  GstarCAD mogą teraz z łatwością importować wygenerowane w Microstation pliki oraz używać ich w formie podkładu. W programie dodano również nowe funkcje związane z edytowaniem brył 3D,  m.in.: Union, Subtract, Intersect, Imprint Edges, Color Edges itd. Kolejną przydatną nowość stanowi opcja Invert Fillet ( Odwrócone Zaokrąglenie), która szczególnie przypadnie do gustu specjalistom z branży konstrukcyjnej i meblarskiej.  Warto także wspomnieć, o usprawnieniu narzędzi służących do wymiarowania.

Prostsza obsługa

W kwestii obsługi GstarCAD, jego twórcy postanowili wyjść  na przeciw potrzebom wszystkich projektantów zarówno osób początkujących, jak i doświadczonych specjalistów. W rezultacie program jest bardziej intuicyjny i prostszy w obsłudze. Użytkowników z pewnością ucieszy  wiele zupełnie nowych opcji  związanych z dynamicznym wprowadzaniem danych np. ulepszony wiersz poleceń, pozwalający na szybkie i intuicyjne wprowadzenie dowolnego polecenia. GstarCAD 2016 zyskał także niedostępne wcześniej możliwości edycji polilinii, a zwłaszcza menu kontekstowe ( wyświetlające się po najechaniu kursorem na uchwyt), dzięki któremu można szybko wybrać potrzebną w danym momencie opcję.

 

Pobierz i przetestuj

Zachęcamy do pobrania i przetestowania możliwości programu GstarCAD 2016. Aby pobrać demo GstarCAD 2016 w polskiej lub angielskiej wersji językowej, wystarczy kliknąć tutaj.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
181026

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93