GstarCAD 2019 - nowa wersja z możliwością pracy w zespole i obsługą BIM

Nadchodzi GstarCAD 2019 z innowacyjnymi możliwościami pracy zespołowej i obsługą projektów BIM!

gstarcad

Z przyjemnością informujemy o zbliżającej się premierze  GstarCAD 2019. Najnowsza wersja programu pojawi się na przełomie listopada i grudnia 2018 r. i zaoferuje projektantom jeszcze więcej nowoczesnych narzędzi ułatwiających pracę. Pośród wielu nowości użytkownicy otrzymają m.in. innowacyjne rozwiązanie wspierające pracę zespołową GstarCAD Collaborative Design, a także możliwość importu projektów z programów BIM (obsługa formatu IFC).

GstarCAD 2019 zostanie wyposażony także w nowe funkcje, które przyśpieszą wykonywanie projektów: Wybieranie selektywne, Przedefiniuj blok, Sprawdzanie pisowni, Stwórz kształt, Skala rzutni, Import układu jako arkusza, Ukryte ustawienia wiadomości i wiele innych.

 

Efektywna współpraca zespołowa dzięki GstarCAD Collaborative Design

GstarCAD Collaborative Design to niespotykane wcześniej na rynku oprogramowania CAD rozwiązanie , które umożliwi użytkownikom wspólne wykonywanie projektów w czasie rzeczywistym. Jego zastosowanie pozwoli na komfortową i efektywną współpracę projektantów z różnych branż oraz na jeszcze szybszą realizację dużych i skomplikowanych projektów.

 

 

Obsługa BIM

GstarCAD 2019 będzie kompatybilny z formatem IFC (Industry Foundation Classes),  znanym z popularnych programów BIM. Dzięki tej opcji możliwe będzie m.in. wczytanie do GstarCAD zaawansowanych projektów architektonicznych i konstrukcyjnych oraz ich weryfikacja.

 

Nowe funkcje

W GstarCAD 2019 pojawi się wiele nowych funkcji, m.in.:

  • Wybieranie selektywne – pozwala na szybkie wybieranie pokrywających się obiektów;
  • Przedefiniuj blok –  umozliwia nadpisanie każdego  bloku bez zmiany jego nazwy, przy zachowaniu oryginalnej pozycji;
  • Sprawdzanie pisowni – wprowadza łatwą kontrolę nad poprawnoscią wpisywanego tekstu;
  • Stwórz kształt – automatycznie tworzy kształt w oparciu o zaznaczone obiekty i pozwala na generowanie niestandardowych linii;
  • Skala rzutni – wyświetla w wierszu poleceń rzeczywistą skalę bieżącej rzutni i umozliwia jej weryfikację;
  • Ukryte ustawienia wiadomości – pozwala wywołać listę użytych wcześniej poleceń i sprawdzić wykonane operacje;
  • Import układu jako arkusza – wcztuje dodatkowe układy rysunków do pliku zestawu arkuszy.

 

 

 

 

 

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
181026

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93