ABC Rama 3D - GstarCAD - program CAD 2D do plików DWG

ABC Rama 3D

ABC Rama 3D to uniwersalna nakładka do programu GstarCAD. Umożliwia obliczanie dowolnych ustrojów prętowych, płaskich oraz przestrzennych . Wymiarowanie jest w pełni zgodne z PN.

2000 PLN

Dzięki nakładce ABC Rama 3D użytkownicy programu GstarCAD zyskują szereg nowych możliwości projektowych. Program um ożliwia analizę statyki oraz dynamiki każdego płaskiego czy też przestrzennego ustroju prętowego, a przede wszystkim takich elementów jak:

  1. Belka
  2. Ruszt
  3. Kratownica
  4. Rama płaska
  5. Rama przestrzenna

Niezbędny do obliczeń model tworzony jest graficznie z zastosowaniem mechanizmów stosowanych w programach  CAD np. podkład punktów magnetycznych. Zintegrowane mechanizmy  dzielą w sposób automatyczny wprowadzone elementy, łącząc nowe fragmenty modelu z tymi utworzonymi wcześniej. Nakładka ABC Rama 3D została wyposażona w procedury generacyjne dla zadawania łuków kołowych, parabolicznych i eliptycznych. Umożliwia również powtarzanie wybranych fragmentów tworzących motywy, poprzez przesunięcie ich liniowo – możliwe jest również obrócenie  wokół osi lub po spirali.

Więcej informacji: www.pro-soft.gliwice.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93