ABC Tarcza - GstarCAD - program CAD 2D do plików DWG

ABC Tarcza

ABC Tarcza to uniwersalna nakładka do programu GstarCAD. Umożliwia obliczanie tarcz z pełnym wymiarowaniem tarcz żelbetowych. Uwzględnia zarysowanie według  EC 2.

2500 PLN

Dzięki nakładce ABC Tarcza użytkownicy programu GstarCAD zyskują szereg nowych możliwości. Program oferuje:

  1. Możliwość rozwiązania wszystkich tarcz nośnych (również tarcz wielopolowych) oraz tarcz stężających. Tarcze mogą zostać dowolnie ukształtowane, perforowane oraz podparte zgodnie z  preferencjami użytkownika.
  2. Uwzględnienie lokalnych zmian grubości, materiałów, jak również odkształcalnosci podłoża.
  3. Uwzględnienie wszystkich typów obciążeń ( obciążenie pionowe, obciążenie poziome oraz ciężar własny) wraz z wymuszonym odkształceniem podłoża, wpływem temperatury oraz skurczu.
  4. Mozliwość wyznaczenia  zbrojenia w zadanych kierunkach. ABC Tarcza umozliwia również zadanie własnego zbrojenia jako dyspozycji dla konstruktora.
  5. Przedstawienie wytężenia elementów tarczy według wybranych hipotez.

Celem  rozwiązania zagadnień statyki program ABC Tarcza wyposażono w MES (Metodę Elementów Skończonych). Program jest jednak na tyle intuicyjny, że nie wymaga od użytkowników znajomości tej metody. Wszystkie etapy obliczeń( przygotowanie danych, analiza wyników obliczeń statycznych, wprowadzenie zbrojenia, określenie zarysowania oraz ugięć płyty zarysowanej) są wspomagane graficznie, dzięki czemu przygotowanie danych i czas poświęcony na analizę wyników zostały ograniczone do minimum.

Więcej informacji: www.pro-soft.gliwice.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93