LITIO 2.0 - GstarCAD - program CAD 2D do plików DWG
litio

LITIO 2.0

Litio 2.0 to profesjonalna nakładka dedykowana do pracy z blachami. Pozwala na rysowanie płaskich rozwinięć blach w kanałach, przejść prostokątnych, a to tylko początek możliwości Chcesz poznać szczegóły, przejdź!

300 PLN

LITIO 2.0 jest dodatkiem do projektowania blach dla programu GStarCAD, który oblicza i rysuje płaskie rozwinięcia blach w kanałach, przejścia prostokątne do okrągłych, cylindry, stożki, skrzyżowania rur, połączenia, rozwidlenia, kolanka, itp. Idealna dla przemysłu obróbki blach: do HVAC, lejów zasypowych, cyklonów, odsysania pyłu, kanałów, systemów transportowych, silosów, rurociągów oraz wielu innych.

Niektóre z funkcji LITIO 2.0:
• Obiekty 3D są rysowane, pokazując ich grubość. (Możesz zobaczyć, jakiego rodzaju fazowania będziesz potrzebował, aby zespawać obiekty 3D razem).
• Przejścia skośne; trifurkacje; spirale; rury "S"; łuki stożkowe; łuki o różnych przekrojach poprzecznych; więcej wzorów rozgałęzień; wzory przecięcia; wolne przejścia itp.
• Przytnij 3D: Możesz przyciąć dwa obiekty 3D, aby uzyskać na przykład stożkową gałąź na przejściu z kwadratu na okrągły (lub dowolną inną kombinację).
• Przytnij płaszczyznę 3D: Łatwiejszy sposób na przecięcie obiektów 3D za pomocą płaszczyzny.
 Otrzymujesz również polilinię przecięcia, na przykład, aby zrobić pokrywę zbiornika, który został przecięty na płaszczyźnie x°.
• Nowy trójwymiarowy silnik generatora powierzchni 3D: można tworzyć własne, niestandardowe przejścia, klikając na dowolne dwa podmioty znajdujące się w przestrzeni 3D programu GstarCAD, które definiują oba końce przejścia.
• Nowy silnik rozwijania 3D do 2D: Możesz nawet rozwinąć własne siatki 3D [N=2], klikając na nie.
• Profile 2D: Możesz uzyskać rozwój najbardziej popularnych profili z blachy [L, U, Z, S, J, Omega], a także innych profili 2D, jakich chcesz
, klikając na polilinię 2D, która określa profil.
• Rozszerzone raporty i komunikaty o błędach: Nie ma już takich wiadomości jak: Nieprawidłowa długość X1.; Teraz te komunikaty dają Ci znacznie więcej informacji, aby dowiedzieć się, co jest nie tak.
• Obsługa języków: Komunikaty o błędach i dialogi są dostępne w różnych językach (wciąż dodawane są nowe języki).
• Wyraźniejsze okna obrazy dialogowe: Okna dialogowe są większe. Wymiary, które mogą być zarówno pozytywne jak i negatywne, posiadają symbol + narysowany na oknie dialogowym, aby pokazać dodatni kierunek (np. dt X).
• Niezależny IN/MID/OUT: Na obu końcach transformacji można niezależnie wybierać wymiary w/środkowe/wyjściowe.
• Wycięcia w rowkach: Uwzględnienie szwów rowkowanych (dla cienkich blach) odbywa się automatycznie.

*Obowiązują pewne ograniczenia [patrz instrukcja obsługi].

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93