MCAD MPLOT - GstarCAD - program CAD 2D do plików DWG
mcad

MCAD MPLOT

MCAD MPLOT to nakładka do programu GstarCAD 2016 i GstarCAD 2017 ułatwiająca wykonywanie projektów budowlanych w środowisku CAD. Moduł MPLOT porządkuje rysunki tworzone w środowisku GstarCAD i umożliwia generowanie plików wydruków w formatach PDF, DWG i PLT.  MPLOT pozwala na eksport z przestrzeni modelu  do zewnętrznych plików pojedyncze rysunki, którym przypisuje automatycznie nazwy  odpowiadające numeracji  podanej w tabelach rysunkowych. MCAD MPLOT odszukuje  automatycznie ramki rysunkowe i na ich podstawie dobiera do plików optymalny format papieru do wydruków. Pozwala również na kontrolę widoczności podpisów zarówno na wydrukach, jak i w plikach DWG.

 

Uwaga: Posiadanie nakładki MCAD MBASE jest wymagane, aby móc korzystać z pozostałych nakładek z serii MCAD.

Nakładka MCAD MPLOT – Główne cechy:

  • Nakładka porządkuje  rysunki stworzone w GstarCAD i umożliwia eksport pojedynczych rysunków PDF, PLT i DWG ze zbiorczych plików projektowych. Podczas tego procesu użytkownika ma pełną kontrolę widoczności podpisów w tabelach rysunkowych. MCAD MPLOT pozwala na sprawdzenie, jakie wymiary w zadanej skali mają ramki rysunkowe oraz dopisanie wymiarów tych ramek jako formatek rysunków( w milimetrach) do nazewnictwa generowanych plików. Nakładka umożliwia również wyłączenie opcji dodawania nazw formatek do nazw tworzonych plików.
  • MCAD MPLOT ułatwia pracę na wielu plikach projektowych w programie GstarCAD. Zwłaszcza tych, w których znajduje się wiele pojedynczych rysunków w przestrzeni modelu.
  • MPLOT  umożliwia automatyczne uporządkowanie wszystkich posiadanych rysunków w zgodzie ze standardowym wspólnym nazewnictwem oraz ich wydrukowanie do formatów PDF,  DWG oraz PLT. Na komputerze średniej klasy wydruk 100 rysunków z programu GstarCAD do pojedynczych plików nie zajmuje więcej niż kilka minut. Dzięki MCAD MPLOT użytkownik zyskuje całkowitą kontrolę nad podpisami cyfrowymi znajdującymi się na rysunkach.
  • Dzięki nakładce MPLOT możesz łatwo wydrukować PLT z podpisami, aby wysłać je do drukarni wraz z plikami  PDF,  PLT  i DWG bez podpisów, które są wymagane  do oddawanego projektu w formie załącznika cyfrowego.
  • Nakładka MPLOT zapisuje każdy pojedynczy rysunek w osobnym pliku DWG, generując jednocześnie pliki PDF wraz z  wydrukami do plików PLT w  standardzie uniwersalnym HPGL2. HPGL2 to sterownik drukarki uznawany stanowiący standard, dzięki czemu jest łatwo modczytywany oraz drukowany w większości profesjonalnych ploterów ( CANON, HP, OCE, ROLAND, EPSON oraz innych).
  • Nakładka obliczy za użytkownika powierzchnię i liczbę wszystkich rysunków wygenerowanych przez program.  MCAD MPLOT również sprawdzi oraz poinformuje o ewentualnych błędach. Przykładowo za małe formatki rysunków lub rysunki, które wychodzą poza obszar dostępnych na rynku maksymalnych formatek.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93