Moduł PDF to DWG (DXF) - GstarCAD - program CAD 2D do plików DWG

PDF to DWG (DXF)

Moduł PDF to DWG (DXF) (PDF2DXF)  jest niezwykle przydatnym dodatkiem do programu  GstarCAD. Pozwala on na bezpośrednią  – szybką i sprawną konwersję rysunków w plikach PDF do formatu DXF.

390 PLN

Nakładka PDF do DXF (PDF to DWG) jest narzędziem przygotowanym przede wszystkim dla tych użytkowników GstarCAD, dla których liczy się sprawna, a więc szybka i łatwa konwersja dokumentów zapisanych w wektorowych plikach PDF do formatu DXF. Dodatek ten został opracowany przez Visual Integrity. Dzięki nakładce każdy utworzony  plik DXF może zostać otwarty w programie GstarCAD, a następnie może zostać poddany dowolnej edycji czy też zapisowi w formacie DWG.

Konwerter PDF do DXF powoduje, że wszelkie rysunki, wykresy oraz obrazy można z łatwością wyodrębnić, a co istotne – przetworzyć do formatu DXF z największa dokładnością. Konwerter doskonale radzi sobie również z grafika rastrową. Dzięki wbudowanemu w nakładce trybowi przetwarzania wsadowego (ang. Batch Mode) użytkownicy programu  GstarCAD mogą w tym samym czasie konwertować wiele plików PDF. Moduł PDF do DXF działa z programem GstarCAD zarówno w wersji Standard, jak i Professional.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93