Nakładki branżowe > PDF to DWG (DXF)

PDF to DWG (DXF)

Moduł PDF to DWG (DXF) (PDF2DXF)  jest niezwykle przydatnym dodatkiem do programu  GstarCAD. Pozwala on na bezpośrednią  – szybką i sprawną konwersję rysunków w plikach PDF do formatu DXF.

390,00 PLN

PDF to DWG (DXF)


Nakładka PDF do DXF (PDF to DWG) jest narzędziem przygotowanym przede wszystkim dla tych użytkowników GstarCAD, dla których liczy się sprawna, a więc szybka i łatwa konwersja dokumentów zapisanych w wektorowych plikach PDF do formatu DXF. Dodatek ten został opracowany przez Visual Integrity. Dzięki nakładce każdy utworzony  plik DXF może zostać otwarty w programie GstarCAD, a następnie może zostać poddany dowolnej edycji czy też zapisowi w formacie DWG.

Konwerter PDF do DXF powoduje, że wszelkie rysunki, wykresy oraz obrazy można z łatwością wyodrębnić, a co istotne – przetworzyć do formatu DXF z największą dokładnością. Konwerter doskonale radzi sobie również z grafika rastrową. Dzięki wbudowanemu w nakładce trybowi przetwarzania wsadowego (ang. Batch Mode) użytkownicy programu  GstarCAD mogą w tym samym czasie konwertować wiele plików PDF. Moduł PDF do DXF działa z programem GstarCAD zarówno w wersji Standard, jak i Professional.