GEOLISP - GstarCAD - program CAD 2D do plików DWG
geolisp

GEOLISP

W skład systemu GEOLISP wchodzi szereg programów, których celem jest automatyzowanie najczęstszych prac w zakresie sporządzania dokumentacji kartograficznej, tj.: map, szkiców, wykresów i profili geologicznych.

8500 PLN

Nakładka GEOLISP zawiera procedury napisane na potrzeby działu mierniczo-geologicznego, wentylacji, przygotowania produkcji i innych. Program pracuje w środowisku graficznym GstarCAD. Można wyróżnić następujące możliwości systemu GEOLISP:

  • Tworzenie i aktualizacja map na podstawie danych pozyskanych zarówno z bezpośredniego pomiaru szczegółów terenowych, z istniejących map jak i ze zdjęć lotniczych;
  • Uzyskiwanie wybranej mapy tematycznej w dowolnej skali;
  • Tworzenie numerycznego modelu złoża, wspomagane procedurami ułatwiającymi jego kontrolę i wizualizację, liczącymi objętości, interpolującymi warstwice;
  • Sporządzenie wykresów i profilów podłużnych i poprzecznych;
  • Automatyzacja prac przy rysowaniu mapy.

System GEOLISP zawiera pełną bibliotekę powierzchniowych i górniczych znaków umownych. GEOLISP pozwala na zabezpieczenie przed przypadkową lub celową ingerencją w zawartość bazy danych oraz na wykorzystanie zdjęć lotniczych. Nakładka pozwala na: wyrównania aerotriangulacji; transformację między różnymi układami współrzędnych; wybór, edycję i tworzenie raportu obiektów spełniających dane kryteria; topologiczne czyszczenie rysunku; odczyt i zapis plików tekstowych w wielu różnych formatach m.in. EDN, GEONET, EWMAPA, GEO-INFO, MSEG, EWOPIS.

Nakładka GEOLISP zawiera 200 użytecznych programów, zarówno uzupełniających możliwości GstarCAD jak i pomagających rozwiązywać konkretne problemy geodezyjne. Omawiane programy wykorzystane zostały do utworzenia wielu tysięcy szkiców, planów, ortofotomap, map wyrobisk górniczych, sytuacyjnych, ewidencyjnych i uzbrojenia technicznego terenu m.in.:

  • Map wyrobisk górniczych KWK „Budryk”;
  • Kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA;
  • Map ewidencji gruntów i budynków Będzina, Czeladzi, Łańcuta;
  • Przekrojów podłużnych i poprzecznych potoków KWK Szczygłowice.

Dzięki zastosowaniu systemu GEOLISP stworzono również geodezyjną ewidencję sieci uzbrojenia technicznego terenu dla miasta Katowice.

Branża: Górnictwo, Geologia, Geodezja

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93