Profilek - GstarCAD - program CAD 2D do plików DWG
profilek

Profilek

Profilek to nakładka rysunkowa dla GstarCAD przeznaczona dla projektantów instalacji sanitarnych.

150 PLN

Wszystkie elementy wstawiane poprzez nakładkę Profilek znajdują się na uporządkowanych warstwach, dzięki czemu projekt jest zdecydowanie bardziej czytelny. Profilek jest niezwykle pomocny m.in. przy:

 • Opisywaniu i rysowaniu instalacji kanalizacji wewnętrznej;
 • Rysowaniu i opisywaniu profili podłużnych instalacji, przyłączy i sieci zewnętrznych;
 • Rysowaniu przewodów rurowych wraz z izolacjami i kształtkami;
 • Rysowaniu schematów hydraulicznych
 • Rysowaniu instalacji gazowych
 • Rysowaniu zagospodarowania terenu.

Wszystkie możliwości nakładki można bezpłatnie przetestować przez 30 dni. Po zakończeniu okresu próbnego, część poleceń nakładki staje się nieaktywna.

Instalacja nakładki Profilek w GstarCAD

Jeżeli była zainstalowana wcześniejsza wersja nakładki to należy skasować wszystkie pliki z nazwą zaczynającą sie od słowa „profilek” i „pprofilek” w katalogu głównym GstarCAD. Po rozpakowaniu pliku z programem należy:

 1. Wgrać szystkie pliki z katalogu „SUPPORT” do katalogu głównego GstarCAD, zastępując ewentualnie istniejące już tam pliki.
 2. Katalog „PROFILEK” skopiować do katalogu głównego na dysku „C:”.
 3. Aby uruchomić nakładkę należy wczytać ją do programu poleceniem „_appload” (najlepiej dodając plik profilek.lsp do autostartu) co umożliwi nam korzystanie z nakładki w każdym otwieranym pliku).
 4. Po wczytaniu pliku profilek.lsp do GstarCAD, używamy komendy tekstowej „profilek”. Dzięki temu wczytujemy paski ikonek z poleceniami nakładki oraz menu górne.
 5. Jeżeli mieliśmy zainstalowaną wcześniejszą wersję nakładki, to polecenia „profilek” należy użyć dwukrotnie. Po pierwszym użyciu wyłączą się stare paski z ikonami i menu, natomiast po drugim użyciu wczytają się nowe.

Uwaga:

Podczas instalacji nakładki w systemie Windows 7 lub Windows Vista, program GstarCAD należy uruchomić jako administrator! Przed uruchomieniem nakładki, w każdym pliku należy użyć ikonki ze znakiem zapytania, a następnie kliknąć OK.

Branża: HVAC/ Inżynieria Sanitarna

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93