Nowy cykl webinariów GstarCAD - GstarCAD - program CAD 2D

Nowy cykl webinariów GstarCAD

W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony naszych obecnych i potencjalnych klientów, postanowiliśmy zaproponować całkiem nową formułę webinariów. Zaczynamy całkiem nowy cykl składający się z bezpłatnych szkoleń online!

Kolejne webinaria obrazować będą wszystko to, co związane jest z optymalnym ustawieniem środowiska pracy, personalizacją interfejsu, wydajnym rysowaniem, doborem stylów, warstw oraz bloków.  A wszystko to zrealizowane w oparciu o praktyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie  Łukasza Michalskiego – szkoleniowca prowadzącego webinaria.

Najbliższe webinarium pt. „GstarCAD Poziom Zaawansowany – Wymiarowanie, skalowanie i drukowanie” odbędzie się  w dniu 22.03.2018 r., o godz. 20:00.  Udział jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja elektroniczna. Aby zapisać się na webinarium, kliknij tutaj >.

 

Webinarium:  „GstarCAD Poziom Zaawansowany – Wymiarowanie, skalowanie i drukowanie”

Data: 22.03.2018

Godzina: 20:00

Czas trwania: 1 godzina

Plan webinarium:

  • W jakich jednostkach rysować? w jakich jednostkach wymiarować? jak radzić sobie ze skalą wydruku? (drukowanie w obszarze modelu, a arkuszu)
  • Style wymiarowe w odniesieniu do skali wydruku (metody skalowania obiektu: obiekty opisowe i nieopisowe)
  • Menadżer stron wydruku
  • Menadżer stylów wydruku
  • Ustawianie layoutów
  • Drukowanie do pdf

Zapisz się na webinarium

Aby zapisać się webinarium, kliknij tutaj >

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93