Aktualności > Preferencyjne ceny oprogramowania BIM – tylko dla naszych klientów!

Preferencyjne ceny oprogramowania BIM – tylko dla naszych klientów!

2020-03-04

Preferencyjne ceny oprogramowania BIM – tylko dla naszych klientów!

Już od przeszło 11 lat dostarczamy oprogramowanie, charakteryzujące się rozsądnym poziomem cenowym, bezterminowym okresem ważności licencji oraz prostotą obsługi i użytkowania. Niezmiennie od początku naszej działalności motywacją i powodem do satysfakcji, są sukcesy naszych klientów.

W podziękowaniu za dotychczasową współpracę, dla osób które zakupiły uniwersalne oprogramowanie CAD 2D GstarCAD, przygotowaliśmy specjalne ceny licencji wieczystych naszych rozwiązań dla konstruktorów i architektów.

 

Dla konstruktorów

Allplan Engineering to profesjonalne oprogramowanie BIM do projektowania konstrukcji budowlanych, cieszące się uznaniem na całym świecie. Redukuje nakłady pracy i oszczędza czas użytkowników poprzez automatyczne generowanie dokumentacji wykonawczej i przeliczenia. Charakteryzuje się możliwością efektywnej współpracy ze specjalistami z różnych branż inżynierii lądowej i architektury.

Prota to kompleksowe oprogramowanie BIM dla projektantów konstrukcji stalowych oraz żelbetowych, pozwalające na szybkie wykonanie kompleksowego projektu w 3D wraz z raportami obliczeniowymi. Rewolucyjne narzędzia ProtaStructure, ProtaDetails, ProtaSteel oraz ProtaBIM są wykorzystywane przez stawiających na nowoczesną technologię inżynierów i ekspertów z całego świata.

SCIA Engineer to zintegrowane narzędzie do zaawansowanej analizy wielomateriałowej konstrukcji oraz projektowania wszystkich rodzajów obiektów budowlanych. Pozwala oszczędzić czas dzięki szybkiemu i wydajnemu modelowaniu oraz łączeniu wielu materiałów w jednym projekcie. SCIA umożliwia także na tworzenie dokumentacji i szczegółowych raportów.

 

Dla architektów

Allplan Architecture, kompleksowe oprogramowanie BIM dla architektów. Umożliwia sprawne i precyzyjne tworzenie kompletnej dokumentacji 2D oraz koncepcji 3D. Dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu CineRender firmy Maxon umożliwia także generowanie fotorealistycznych wizualizacji, bez konieczności inwestowania w dodatkowe narzędzia.

ARCHLine.XP to oprogramowanie do projektowania architektury i wnętrz BIM. Umożliwia automatyczne generowanie dokumentacji za pomocą zaledwie kilku kliknięć, przyspiesza projektowanie dzięki obszernym bibliotekom modeli 3D i pozwala na tworzenie najwyższej jakości fotorealistycznych wizualizacji.

eyecad VR to oprogramowanie do tworzenia wizualizacji i animacji w czasie rzeczywistym dla projektantów i architektów. Pozwala na błyskawiczną aktualizację wszystkich zmian dzięki najlepszemu silnikowi renderującemu na rynku. Wbudowany zaawansowany edytor tworzenia i edycji terenu oraz baza ponad 6000 modeli za darmo to tylko wybrane przykłady korzyści płynących z użytkowania eyecad VR.

 

Zapytaj o ofertę

Chcesz poznać ofertę specjalną i preferencyjne ceny wieczystych licencji tylko dla klientów? Wypełnij krótki formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i przedstawią dedykowaną dla Ciebie ofertę promocyjną.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.