Programy SPECBUD PN kompatybilne z GstarCAD - program CAD 2D

Programy SPECBUD PN kompatybilne z GstarCAD

specbud

Z przyjemnością informujemy, że specjalistyczne programy SPECBUD PN v.11 są już w pełni kompatybilne z  oprogramowaniem GstarCAD ( wersje 2016 i 2017). Współpraca programów pozwala na eksport rysunków zbrojeniowych z modułów Rysunki DXF programów SPECBUD bezpośrednio do programu GstarCAD. Dzięki temu użytkownicy GstarCAD zyskują wiele nowych opcji i funkcji, które skutecznie przyśpieszą ich codzienną pracę w trakcie projektowania konstrukcji budowlanych.

O programach SPECBUD PN

Pakiet SPECBUD PN doskonale sprawdzi się przede wszystkim do projektowania małych i średnich obiektów budowlanych oraz w przeprowadzaniu analiz większych konstrukcji. W skład pakietu wchodzą zarówno programy do projektowania konstrukcji: stalowych, żelbetowych, drewnianych, murowanych, jak również fundamentów.

Programy SPECBUD PN pozwalają także na generowanie zestawień obciążeń, przeprowadzanie obliczeń statycznych oraz stworzenie rysunków wykonawczych określonej liczby elementów żelbetowych. Obliczenia w SPECBUD PN są wykonywane zgodnie z normami PN-B do projektowania konstrukcji budowlanych.

Szczegółowa lista programów SPECBUD PN v.11 – według norm PN-B:

 • Statyka: Kalkulator Obciążeń Stalowych, Rama, Belka;
 • Konstrukcje żelbetowe:  Kalkulator Elementów Żelbetowych, Belka Żelbetowa,  Belka Żelbetowa – Rysunek DXF,  Słup Żelbetowy, Słup Żelbetowy – Rysunek DXF, Schody Płytowe, Schody Płytowe – Rysunek DXF, Płyta Jednokierunkowo Zbrojona, Płyta Krzyżowo Zbrojona, Strop Akermana;
 • Konstrukcje drewniane:  Kalkulator Elementów Drewnianych, Belka Drewniana, Wiązar Jętkowy, Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy;
 • Konstrukcje stalowe: Kalkulator Elementów Stalowych, Belka Stalowa;
 • Konstrukcje murowe: Kalkulator Elementów Murowych;
 • Geotechnika: Fundamenty Bezpośrednie, Fundamenty Bezpośrednie – Rysunek DXF, Kalkulator Gruntów, Kalkulator Parametrów Geotechnicznych Gruntów Metodą B;
 • Ekspert: Belka Jezdna Wciągnika, Kalkulator Długości Wyboczeniowych.

SPECBUD EN – programy wg PN-EN (Eurokodów):

 • Statyka: Kalkulator Oddziaływań Normowych EN, Rama EN, Belka EN;
 • Konstrukcje drewniane:  Kalkulator Konstrukcji Drewnianych EN;
 • Konstrukcje murowe: Kalkulator Konstrukcji Murowych EN;

SPECBUD NARZĘDZIA PROJEKTANTA – programy wspomagające pracę projektantów:

 • Pomoce Projektanta
 • Edytor Wykazów Zbrojenia

Galeria

  

  

  

  

Pobierz demo SPECBUD PN v.11

Zachęcamy do pobrania oraz przetestowania możliwości programów SPECBUD PN v.11.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
181026

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93