Aktualności > Aktualizacja GstarCAD teraz nawet 50% taniej! Nie przegap okazji!

Aktualizacja GstarCAD teraz nawet 50% taniej! Nie przegap okazji!

2020-06-10

Aktualizacja GstarCAD teraz nawet 50% taniej! Nie przegap okazji!

Szanowni Państwo,

użytkowane przez Państwa oprogramowanie GstarCAD cechuje się bezterminową licencją, jednak działanie oprogramowania jest ściśle powiązane ze współpracą z systemem operacyjnym Windows.

Obecnie producent Windows zaprzestał wsparcia dla starszych wersji swojego systemu, a co za tym idzie nie jest możliwe świadczenie dalszego wsparcia technicznego dla wersji GstarCAD 2016 i starszych.

Oczywiście oprogramowanie będzie nadal działać, natomiast może być ono narażone na zwiększone ataki złośliwego oprogramowania, a także na brak możliwości pomocy technicznej w przypadku awarii sprzętu lub dezaktywacji licencji.

Wychodząc naprzeciw tej sytuacji pragniemy poinformować o specjalnej ofercie dla wszystkich użytkowników licencji GstarCAD 2016 i starszych wersji. Otóż do dnia 30.06.2020 r. mogą Państwo zamówić aktualizacje do wersji 2020 w promocyjnych warunkach, z rabatem do 50%.

Oczywiście po tym dniu zakup aktualizacji również będzie możliwy, ale na standardowych warunkach.

Pragniemy również poinformować iż od dnia 01.09.2020 r. na naszych stronach internetowych nie będą już dłużej dostępne żadne materiały dotyczące archiwalnych wersji GstarCAD, czyli GstarCAD 2016 i starszych.

 

Zapytaj o promocyjną ofertę

Aby otrzymać szczegółową ofertę promocyjną na aktualizację GstarCAD, wypełnij formularz.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.