Relacja z targów BUDMA 2019

Relacja z targów z BUDMA 2019

30 000 metrów kwadratowych ekspozycji, około 1 000 firm, przedstawiciele ze świata architektury i budownictwa z całej Europy… Tak wyglądały cztery intensywne dni Międzynarodowych Targów BUDMA 2019! Cieszymy się, że już kolejny rok mogliśmy współtworzyć tę niezwykłą atmosferę, jako wystawcy i reprezentanci profesjonalnego oprogramowania CAD.

Tegoroczne targi trwające od 12.02.19 do 15.02.19 zakończyły się, ale ich wspaniała atmosfera z pewnością będzie towarzyszyła nam jeszcze przez kolejne tygodnie. Inspirujące rozmowy i spotkania dodały nam jeszcze więcej energii do działania, a przychylne komentarze na temat naszych rozwiązań po raz kolejny upewniły nas, że oprogramowanie GstarCAD poprawia i usprawnia pracę architektów i projektantów.

 

Prezentacja GstarCAD 2019

Podczas tegorocznych targów mieliśmy przyjemność  zaprezentować możliwości najnowszej wersji programu GstarCAD 2019 w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych i obiektów architektonicznych. Dużym zainteresowaniem uczestników cieszyło się także innowacyjne narzędzie GstarCAD Collaborative Design pozwalające wielu użytkownikom na jednoczesną pracę nad jednym projektem, wymianę uwag i wspólną weryfikację jego poprawności.

GstarCAD to uniwersalny program CAD z wieczystą licencją. Jest to rozwiązanie funkcjonalne, po które sięgają zarówno doświadczeni projektanci, jak i osoby początkujące. Intuicyjny interfejs pomaga w szybkim wdrożeniu programu przez firmy.

Już od pierwszego dnia, nasze stoisko na targach BUDMA 2019 cieszyło się ogromną  popularnością, która ku naszemu zadowoleniu nie opuszczała nas aż do samego końca. Odbyliśmy ciekawe rozmowy na temat programu GstarCAD, a także nawiązaliśmy kontakty i wymieniliśmy doświadczenia z innymi osobami z branży. Nasi sympatycy mogli liczyć na potężną dawkę wiedzy produktowej, fachową poradę,  a także drobne upominki i pyszną kawę.

Spotkaliśmy się zarówno z użytkownikami GstarCAD, którzy już od lat efektywnie wykorzystują w swojej pracy oprogramowanie, jak i z osobami, które dopiero poznawały uniwersalne możliwości naszego CADa. Takie spotkania dają nam wiele satysfakcji i sprawiają, że z utęsknieniem czekamy na kolejne edycje targów.

 

BUDMA 2019 – dziękujemy!

Emocje po Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2019 powoli opadają, ale mamy pewność, że ich wspaniała atmosfera pozostanie z nami jeszcze na długo. Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom targów, gościom odwiedzającym nasze stoisko oraz pozostałym wystawcom.

Ogromne podziękowania należą się także organizatorom, którzy po raz kolejny udowodnili, że BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń budowlanych w tej części Europy. Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejną edycję targów – do zobaczenia za rok!

Jeżeli jednak nie chcesz czekać tak długo na poznanie możliwości naszego uniwersalnego oprogramowania GstarCAD, skontaktuj się z nami już dziś. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz na stronie internetowej https://gstarcad.pl/kontakt/.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93