Aktualności > Relacja z targów z BUDMA 2019

Relacja z targów z BUDMA 2019

2019-02-18

Relacja z targów z BUDMA 2019

30 000 metrów kwadratowych ekspozycji, około 1 000 firm, przedstawiciele ze świata architektury i budownictwa z całej Europy… Tak wyglądały cztery intensywne dni Międzynarodowych Targów BUDMA 2019! Cieszymy się, że już kolejny rok mogliśmy współtworzyć tę niezwykłą atmosferę, jako wystawcy i reprezentanci profesjonalnego oprogramowania CAD.

Tegoroczne targi trwające od 12.02.19 do 15.02.19 zakończyły się, ale ich wspaniała atmosfera z pewnością będzie towarzyszyła nam jeszcze przez kolejne tygodnie. Inspirujące rozmowy i spotkania dodały nam jeszcze więcej energii do działania, a przychylne komentarze na temat naszych rozwiązań po raz kolejny upewniły nas, że oprogramowanie GstarCAD poprawia i usprawnia pracę architektów i projektantów.

 

Prezentacja GstarCAD 2019

Podczas tegorocznych targów mieliśmy przyjemność  zaprezentować możliwości najnowszej wersji programu GstarCAD 2019 w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych i obiektów architektonicznych. Dużym zainteresowaniem uczestników cieszyło się także innowacyjne narzędzie GstarCAD Collaborative Design pozwalające wielu użytkownikom na jednoczesną pracę nad jednym projektem, wymianę uwag i wspólną weryfikację jego poprawności.

GstarCAD to uniwersalny program CAD z wieczystą licencją. Jest to rozwiązanie funkcjonalne, po które sięgają zarówno doświadczeni projektanci, jak i osoby początkujące. Intuicyjny interfejs pomaga w szybkim wdrożeniu programu przez firmy.

Już od pierwszego dnia, nasze stoisko na targach BUDMA 2019 cieszyło się ogromną  popularnością, która ku naszemu zadowoleniu nie opuszczała nas aż do samego końca. Odbyliśmy ciekawe rozmowy na temat programu GstarCAD, a także nawiązaliśmy kontakty i wymieniliśmy doświadczenia z innymi osobami z branży. Nasi sympatycy mogli liczyć na potężną dawkę wiedzy produktowej, fachową poradę,  a także drobne upominki i pyszną kawę.

Spotkaliśmy się zarówno z użytkownikami GstarCAD, którzy już od lat efektywnie wykorzystują w swojej pracy oprogramowanie, jak i z osobami, które dopiero poznawały uniwersalne możliwości naszego CADa. Takie spotkania dają nam wiele satysfakcji i sprawiają, że z utęsknieniem czekamy na kolejne edycje targów.

 

BUDMA 2019 – dziękujemy!

Emocje po Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2019 powoli opadają, ale mamy pewność, że ich wspaniała atmosfera pozostanie z nami jeszcze na długo. Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom targów, gościom odwiedzającym nasze stoisko oraz pozostałym wystawcom.

Ogromne podziękowania należą się także organizatorom, którzy po raz kolejny udowodnili, że BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń budowlanych w tej części Europy. Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejną edycję targów – do zobaczenia za rok!

Jeżeli jednak nie chcesz czekać tak długo na poznanie możliwości naszego uniwersalnego oprogramowania GstarCAD, skontaktuj się z nami już dziś. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz na stronie internetowej https://gstarcad.pl/kontakt/.