Aktualności > Spotkajmy się na Targach BUDMA 2022!

Spotkajmy się na Targach BUDMA 2022!

2022-01-17

Spotkajmy się na Targach BUDMA 2022!

Już 1-04.02.2022 zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu!  To światowe wydarzenie jest miejscem spotkań prawdziwych wyjadaczy branży budowlanej. Jeśli chcesz być uczestnikiem tej wyjątkowej wymiany doświadczeń prowadzonej przez specjalistów, serdecznie zapraszamy do pawilonu 5 przy stoisku nr 35! W prezencie od nas otrzymasz voucher z rabatem -10% na oprogramowanie ARCHLine.XP!

 

Przy naszym stoisku znajdziesz produkty takie jak:

– GstarCAD,

– PlanRadar,

– Allplan,

– ARCHLine.XP.

Masz jakieś pytania?

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

 

 


   

   

  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.