Webinarium: Style wymiarowania, rzutnie, szablon, Centrum Projektowania

Webinarium GstarCAD 2018: Style wymiarowania, rzutnie, szablon i Centrum Projektowania

Czy chciałbyś  podnieść swoje umiejętności w obsłudze oprogramowania CAD? Chcesz lepiej poznać funkcje programu oraz sztuczki, które ułatwią Ci pracę? Zapraszamy na cykl bezpłatnych szkoleń online.  Bez kosztów i wychodzenia z biura, możesz  podnieść swoje kompetencje.

Szkolenia dotyczą przydatnych funkcji i nowości w programach CAD (na przykładzie systemu GstarCAD 2018).  Każda lekcja będzie trwać ok. 45 minut, a w jej trakcie uzyskasz praktyczne informacje o sposobie optymalnego wykorzystania narzędzi programu.

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia na swoją skrzynkę pocztową. Pierwsza lekcja online już 11 stycznia 2018, o godzinie 9.00. W jej trakcie poruszymy następującą tematykę: „Style wymiarowania, rzutnie, szablon i Centrum Projektowania”

Zapisz się na webinarium

Udział w webinarium jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93