Aktualności > Zacznij dobrze rok z GstarCAD! Sprawdź najnowsze promocje!

Zacznij dobrze rok z GstarCAD! Sprawdź najnowsze promocje!

2020-01-10

Zacznij dobrze rok z GstarCAD! Sprawdź najnowsze promocje!

Tańsze szkolenie, CP-Symbols, Collaborative Design i nakładki taniej o 10% – sprawdź wszystkie styczniowe promocje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!

 

Szkolenie taniej o 50%

Skorzystaj ze szkolenia z programu GstarCAD taniej o połowę i rozwiń swoje umiejętności projektowania. Każda osoba, która do końca miesiąca kupi licencję GstarCAD 2020, może wykupić szkolenie w promocyjnej cenie 400 zł. Regularna cena szkolenia to 800 zł.

 

CP-Symbols za darmo na cały rok

Decydując się na zakup oprogramowania GstarCAD 2020 w styczniu, możesz otrzymać bezpłatny dostęp do Bibliotek CP-Symbols na 12 miesięcy. Dzięki nim przyspieszysz projektowanie w środowisku GstarCAD instalacji c.o., wod.-kan., wentylacyjnych, technologicznych, klimatyzacyjnych, elektrycznych i wielu innych.  Więcej informacji >

 

Nakładki taniej o 10%

W styczniu powraca ulubiona promocja użytkowników GstarCAD, czyli wszystkie nakładki w niższej cenie. W ofercie znajdziesz nakładki dla architektów, mechaników, elektryków, geodetów, konstruktorów oraz inżynierów ruchu.

 

Collaborative Design bezpłatnie na rok

Jeżeli kupisz dwie licencje programu GstarCAD 2020 do końca stycznia otrzymasz roczny, darmowy dostęp do innowacyjnego narzędzia współpracy projektowej Collaborative Design. Dzięki niemu użytkownicy GstarCAD 2020 mają możliwość wspólnej pracy w jednym pliku DWG w czasie rzeczywistym oraz kontrolowanie wszelkich zmian w rysunku.

Promocje trwają do: 31.01.2020 r. i nie łączą się ze sobą.

 

Zapytaj o ofertę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegóły promocji.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.