Aktualności > GstarCAD Network License Dashboard

GstarCAD Network License Dashboard

2020-12-01

GstarCAD Network License Dashboard

Zapraszamy do pobrania GstarCAD Network License Dashboard. To przydatne darmowe narzędzie służące do przeglądania, analizowania i zarządzania licencjami sieciowymi w jednym panelu.

 

\"\"

 

Wszystko w jednym

Po bardzo prostym i podstawowym ustawieniu narzędzia otrzymasz wszystkie kluczowe informacje o licencjach sieciowych w czasie rzeczywistym i w jednej aplikacji.

 

\"\"

 

GstarCAD Network License Dashboard pokazuje w szczegółach aktualne wykorzystanie licencji: Użytkownik, Produkt, Czas rozpoczęcia, Czas użytkowania itp.

 

\"\"

 

Zwizualizuj zarządzanie swoimi licencjami i pomyśl o następnym kroku

Aplikacja organizuje również informacje o wykorzystaniu licencji w postaci graficznego wykresu, który informuje o tym, czy w pełni wykorzystujesz licencję.

 

\"\"

 

GstarCAD Network License Dashboard nie tylko umożliwia lepsze zrozumienie bieżącego wykorzystania licencji, ale także pomaga w podejmowaniu decyzji o zakupie lub aktualizacji w przyszłości:

Czy potrzebuję więcej licencji PRO?

Czy lepiej jest zatrzymać te licencje?

Dla firm, które używają licencji sieciowych do optymalizacji liczby niezbędnych licencji i optymalnie wykorzystują je na wielu stacjach roboczych, GstarCAD Network License Dashboard przeniesie Twoje zarządzanie licencjami na wyższy poziom!

 

[yellow_button anchor=\”Pobierz GstarCAD Network License Dashboard\” url=\”https://gstarcad.pl/ftp/LMS/GstarCAD_Network_License_Dashboard-20200828.zip\” target=\”_blank\”]