Jak zaprojektować dom w programie CAD 2D? - GstarCAD

Jak zaprojektować dom w programie CAD 2D?

gstarcad

W branży architektonicznej coraz większą popularność zyskują rozmaite programy CAD 3D wyposażone w technologię BIM. Nie wszystkie biura projektowe potrzebują  jednak na tyle zaawansowanych rozwiązań, dlatego profesjonalne rozwiązania CAD 2D w dalszym ciągu spotykają się ze sporym zainteresowaniem ze strony architektów.

GstarCAD to uniwersalny  program CAD, który posiada wiele dedykowanych nakładek dla architektów, m.in.: CADprofi, APLUS,  MCAD, BiK czy e-CAD.  Dzięki wielu przydatnym funkcjom oraz innowacyjnym narzędziom GstarCAD pozwala szybko i swobodnie zaprojektować dowolne obiekty architektoniczne w 2D.

Zapraszamy do obejrzenia pięcioodcinkowej serii , w której prezentujemy, jak wykonać od podstaw projekt domu w GstarCAD oraz przygotować rysunek do wydruku. Do wykonania projektu wykorzystaliśmy nakładki CADprofi  Architectural.

 

Jak zaprojektować dom w programie CAD 2D? – Projekt domu 2D [część 1 z 5]

Jak zaprojektować dom w programie CAD 2D? – Projekt domu 2D [część 2 z 5]

Jak zaprojektować dom w programie CAD 2D? – Projekt domu 2D [część 3 z 5]

Jak zaprojektować dom w programie CAD 2D? – Projekt domu 2D [część 4 z 5]

Jak zaprojektować dom w programie CAD 2D? – Projekt domu 2D [część 5 z 5]

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
181026

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93