Aktualności > Korzystaj z innowacyjnych funkcji GstarCAD 2022 za 1 zł!

Korzystaj z innowacyjnych funkcji GstarCAD 2022 za 1 zł!

2021-09-09

Korzystaj z innowacyjnych funkcji GstarCAD 2022 za 1 zł!

Poznaj długo wyczekiwane, innowacyjne funkcje najnowszej wersji GstarCAD 2022! Zaktualizuj dowolną wersję programu GstarCAD do wersji 2021 i otrzymaj za 1 zł aktualizację do premierowej wersji programu 2022biblioteki CP-Symbols Suite, a także DWG FastView!

 

Jakie funkcje zyskasz z aktualizacją programu GstarCAD do wersji 2022?

Nowy sterownik, wydruk z przezroczystością 

Korzystaj z nowego, bardziej wydajnego sterownika drukowania do PDF i podnieś jakość realizowanych wydruków. Zoptymalizowane opcje wydruku z przezroczystością i ukrytym cieniem znacząco przyśpieszą proces projektowania. W najnowszej wersji programu GstarCAD 2022 zostały wprowadzone dodatkowe funkcje takie jak plotowanie wektorowe, wyszukiwanie zawartości w plikach PDF plotera oraz plotowanie z hiperłączami i z obrazami o dużych rozmiarach.

 

Innowacyjny silnik dla obrazów rastrowych 

Najnowsza wersja programu zapewni użytkownikowi możliwość obsługi, aż 183 formatów obrazów rastrowych, w tym PNG, JPEG, GIF, HEIC, TIFF, DPX, EXR, WebP, BMP, JPX, PDF, SVG. W programie zoptymalizowano podgląd, wyświetlanie, plotowanie, a także przycinanie obrazów rastrowych o dużej rozdzielczości. Co więcej, znacząco zwiększona została szybkość wstawiania dużych rastrów oraz wyświetlania i plotowania 1-bitowych i 32-bitowych kolorowych obrazów. Efekty zmiany jasności, kontrastu, zanikania i podświetlenia są dokładniejsze niż w poprzednich wersjach programu, podobnie jak wyświetlanie po modyfikacji.

 

Nowe funkcje wymiarowania

W GstarCAD2022, polecenia DIMREASSOCIATE, DIMREGEN, DIMCENTER, Rozciągnij Grupę Wymiarów i zmienna systemowa DIMLAYER będą wspierane, aby usprawnić wyświetlanie wymiarów w sposób właściwy i dokładny, oraz ułatwić i przyspieszyć ich modyfikację.

 

Ulepszenia przycinania wielu linii

Najnowsza wersja programu zapewnia również łatwe przycinanie obiektów wieloliniowych lub rozszerzanie ich o różne obiekty m.in.: linie, polilinie, okręgi, łuki, elipsy oraz splajny.  Po wybraniu granic, należy przesunąć kursor myszy na wielolinie oraz podejrzeć, która część zostanie przycięta lub przedłużona.

 

Nowe funkcje Grup

W wersji 2022 większość poleceń grupowych została zorganizowana w panelu Grupy na wstążce, co umożliwia użytkownikowi wygodniejsze tworzenie, edytowanie i usuwanie grupy oraz kontrolowanie wyświetlania grup. Wszystkie te działania możliwe są po bezpośrednim kliknięciu w ikony znajdujące się na wstążce.

 

Dodatkowe ulepszenia

Dodatkowe funkcje, które zostały dodane do GstarCAD 2022 to automatyczna regeneracja, szybkość operacji FIND, FASTSEL, tryb pojedynczego dokumentu, LAYULKALL, CHANGEBASE, LAYDRAWORDER oraz DIMTOFFSET.