Aktualności > GstarCAD w pakiecie ze szkoleniem! Zyskaj 30% rabatu

GstarCAD w pakiecie ze szkoleniem! Zyskaj 30% rabatu

2021-10-07

GstarCAD w pakiecie ze szkoleniem! Zyskaj 30% rabatu

Tylko do końca miesiąca przy zakupie licencji GstarCAD PRO lub GstarCAD Standard, zyskujesz 30% rabatu na profesjonalne szkolenie MASTERN!

 

Zdobądź wiedzę profesjonalistów i  poznaj funkcje ułatwiające codzienną pracę!

 

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie podstawowe skierowane jest do osób zaczynających pracę z programem GstarCAD i przygotowuje do samodzielnej pracy w programie. Już po 8 godzinach kursu samodzielnie narysujesz inwentaryzację architektoniczną budynku, wyrysujesz i wstawisz meble, policzysz powierzchnię pomieszczeń, opiszesz i zwymiarujesz rysunek oraz wydrukujesz lub wyeksportujesz projekt do pliku PDF.  Zdobędziesz umiejętność prawidłowej pracy w programie i modelowania w przestrzeni 2D.

Szkolenie zaawansowane skierowane jest do osób, korzystających już z programu GstarCAD, które chcą rozwinąć swoje umiejętności i poznać zaawansowane funkcje programu.

Kto skorzysta biorąc udział w naszych kursach?

Architekci, projektanci i kreślarze

Technicy i inżynierowie

Osoby prowadzące kursy i nauczyciele przedmiotów technicznych

Studenci i absolwenci uczelni technicznych

 

Co zyskujesz kupując szkolenie?

8 godzin materiałów

8H profesjonalnych materiałów, to dawka wiedzy, która poszerzy Twoje kompetencje. Praktyczne przykłady poparte doświadczeniem Masterów pozwolą Ci utrwalić wiedzę, wzmocnić swoją pozycję na runku i odnieść sukces.

365 dni dostępu do lekcji

Roczny dostęp do materiałów pozwoli Ci rozplanować naukę w wygodny sposób. Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz! Niezależnie od miejsca w którym jesteś, możesz korzystać z MASTERN na każdym swoim urządzeniu!


Certyfikat ukończenia kursu

Po zakończeniu szkolenia przystąpisz do testu, jeśli odpowiesz na co najmniej 80% pytań poprawnie, otrzymasz certyfikat MASTERN.

 

Dostęp do zamkniętej grupy

Specjalnie dla Ciebie utworzyliśmy zamkniętą grupę dla każdego kursu, gdzie wraz z innymi kursantami, będziecie mogli wymienić się wiedzą, doświadczeniem i wzajemnie inspirować!

KUP !!!

[yellow_button anchor=\”KUP\” url=\”https://cad.sklep.pl/kategoria-produktu/gstarcad-x-kurs/\” target=\”_self\”]

KURS PODSTAWOWY

[yellow_button anchor=\”SPRAWDŹ szczegóły – KURS PODSTAWOWY\” url=\”https://mastern.pl/cad-2d-podstawy-pracy-w-programie-gstarcad/\” target=\”_self\”]

KURS ZAAWANSOWANY

[yellow_button anchor=\”SPRAWDŹ szczegóły – KURS ZAAWANSOWANY\” url=\”https://mastern.pl/cad-2d-zaawansowana-praca-w-programie-gstarcad/\” target=\”_self\”]

 

Jesteś zainteresowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu, napisz do nas :

Błąd: Brak formularza kontaktowego.