Nakładki konstrukcyjne BiK X dostępne bezpłatnie na 21 dni - GstarCAD

Nakładki konstrukcyjne BiK X dostępne bezpłatnie na 21 dni

gstarcad

Zachęcamy do skorzystania z nowej promocji na profesjonalne nakładki konstrukcyjnych BiK X. Teraz możesz całkowicie bezpłatnie wypożyczyć cały pakiet BiK X na 21 dni i gruntowanie przetestować ich możliwości w środowisku programu GstarCAD. Promocja dotyczy zarówno firm, jak i osób fizycznych. Aby z niej skorzystać, należy wypełnić formularz wypożyczenia,  dostępny tutaj >

O nakładkach BiK X

Nakładki  BiK X wspomagają pracę projektantów, ułatwiając i przyśpieszając tworzenie w programie GstarCAD rysunków konstrukcyjnych i ogólnobudowlanych. Dzięki zastosowaniu BiK użytkownicy GstarCAD  mogą korzystać m.in. z gotowych zestawów bloków, nazewnictwa warstw oraz automatycznego tworzenie styli wymiarowych.  W skład pakietu BiK X wchodzą następujące nakładki: BiK Architektura, BiK Śruby, BiK Żelbet, BiK Żelbet Siatki, BiK Stal oraz BiK Base.

Dowiedz się więcej o nakładkach BiK, kliknij tutaj >

Pobierz i przetestuj GstarCAD 2017

Aby pobrać bezpłatną wersję testową programu GstarCAD 2017, kliknij tutaj >

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2018 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2018 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2018 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
180829

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
180829

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93