MCAD MSTAL - GstarCAD - program CAD 2D do plików DWG
mcad

MCAD MSTAL

MCAD MSTAL to nakładka do programu GstarCAD 2016 i GstarCAD 2017 ułatwiająca projektowanie elementów konstrukcji stalowych w środowisku CAD. Moduł MSTAL pozwala na intuicyjne tworzenie profili stalowych zarówno w przekroju, jak i w widokach.

 

Uwaga: Posiadanie nakładki MCAD MBASE jest wymagane, aby móc korzystać z pozostałych nakładek z serii MCAD.

Nakładka MCAD MSTAL – Główne cechy:

  • Nakładka MCAD MSTAL pozwala na opisywanie wielu rodzajów spoin spawanych. Możliwe jest również dodawanie symboli śrub i nitów oraz wielu innych elementów przydatnych w dokumentacji technicznej konstrukcji stalowych.
  • Dzięki MSTAL opisy elementów można opisywać zarówno w sposób uproszczony, jak i w sposób gotowy do zestawień stali.
  • Nakładka umożliwia zestawienie stali bezpośrednio na rysunku, w tabeli . Stal można również zestawić  do pliku zewnętrznego kompatybilnego z programem EXCEL, w którym po wgraniu makr dokument zestawieniowy jest formatowany automatycznie.
  • MCAD MSTAL umożliwia precyzyjne narysowanie oraz policzenie połączeń doczołowych według normy PN-90/B-03200  – „Konstrukcje Stalowe. Obliczenia statyczne i projektowanie”
  • Użytkownicy mogą korzystać także ze skatalogowanych typowych połączeń zgodnych z niemieckimi wytycznymi DSTV/DASt.
  • Aby zapoznać się z instrukcją obsługi obliczeń połączeń doczołowych, kliknij tutaj >
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93