Odwiedź stoisko GstarCAD w trakcie targów BUDMA 2019

Odwiedź stoisko GstarCAD w trakcie targów BUDMA 2019

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2019Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 12 – 15.02.2019 r., w Poznaniu.

 

W czasie targów przedstawimy możliwości najnowszej wersji programu GstarCAD 2019 w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych i obiektów architektonicznych

Zaprezentujemy również innowacyjne narzędzie GstarCAD Collaborative Design pozwalające wielu użytkownikom na jednoczesną pracę nad jednym projektem, wymianę uwag i wspólną weryfikację jego poprawności.

 

O targach BUDMA

Targi BUDMA są uznawane za jedno z najważniejszych wydarzeń targowych dla branży budowlanej w Europie. Uczestnicy targów otrzymują wyjątkową możliwość poznania nowości branżowych, wymiany doświadczeń i konsultacji z fachowcami oraz wzięcia udziału w licznych premierach produktowych, prezentacjach i konkursach.

 

Data i lokalizacja

Data: 12-15.02.2019 r.

Godz.: 09:00 – 17:00

Pawilon: 7

Stoisko: 53

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o., ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

 

Indywidualne spotkanie podczas targów

Zachęcamy do umówienia się na indywidualne spotkanie z naszym przedstawicielem w trakcie targów.

tel. 12 312 59 93

e-mail: info@gstarcad.pl

 

Bezpłatny bilet wstępu

Przygotowaliśmy 50 biletów uprawniających do bezpłatnego wejścia na targi. Aby otrzymać bilet, wystarczy wypełnić poniższy formularz.
 

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93