Premiera GstarCAD 2019: Odkryj nowe możliwości współpracy projektowej

Premiera GstarCAD 2019 – Obsługa BIM i przełomowy system do projektowania zespołowego

gstarcad

Z przyjemnością informujemy o ukazaniu się nowej wersji GstarCAD, czyli jednego z najpopularniejszych zamienników AutoCAD na świecie, z którego w Polsce korzysta już ponad 12 tys. firm projektowych z różnych branż.

Z myślą o potrzebach rynku producent GstarCAD 2019 wyposażył go w nowatorskie rozwiązania, których na próżno szukać w innych systemach. Do takich nowości należą: GstarCAD Collaboration Design – przełomowy na rynku oprogramowania CAD 2D system do współdzielenia i grupowej pracy na projekcie w czasie rzeczywistym oraz możliwość importu projektów BIM, dzięki kompatybilności z formatem IFC.

GstarCAD 2019 oferuje również wiele nowych i ulepszonych funkcji, które pozwolą jeszcze szybciej i łatwiej wykonywać dokumentację techniczną.

 

Przełomowy system do projektowania zespołowego

GstarCAD Collaborative Design to całkowicie nowatorskie rozwiązanie, niedostępne w innych systemach, które ma na celu zmniejszenie barier komunikacyjnych w zespołach i działach projektowych oraz poprawę ogólnej efektywności pracy. Rozwiązanie pozwala wielu użytkownikom na jednoczesną pracę nad jednym projektem, wymianę uwag i wspólną weryfikację jego poprawności.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii przyrostowego archiwizowania i przesyłania danych zespoły projektowe mogą na bieżąco kontrolować  wszelkie zmiany wprowadzane w projektach. Aby powrócić do jednej z wcześniejszych wersji projektu lub odszukać wprowadzone modyfikacje, wystarczy jedno kliknięcie.

Zastosowanie GstarCAD Collaborative Design oznacza komfortową i efektywną współpracę projektantów z różnych branż oraz jeszcze szybszą realizację dużych i skomplikowanych projektów.

 

 

 

Obsługa projektów BIM dzięki wsparciu dla formatu IFC

GstarCAD 2019 umożliwia import plików w formacie IFC. (Industry Foundation Classes), który jest znanym formatem służącym do zapisu projektów w popularnych systemach BIM (Modelowanie informacji o budynku). Umożliwia to łatwą wymianę danych projektowych w branżach: architektonicznej, budowlanej i konstrukcyjnej.

Aktualnie trwają ostanie prace nad obsługą plików IFC. Funkcjonalność ta będzie dostępna w Service Pack 1 – pierwszej aktualizacji do GstarCAD 2019, która ukaże się w marcu 2019 r.

 

 

Nowe i ulepszone funkcje zwiększające efektywność projektowania

GstarCAD 2019 oferuje wiele nowych oraz ulepszonych funkcji, które pozwolą projektantom na jeszcze wydajniejszą pracę.

 

Wybieranie selektywne – funkcja pozwala łatwiej wybierać pokrywające się obiekty.

 

 

Ponownie zdefiniuj –  GstarCAD 2019 oferuje szybszy sposób na aktualizację bloków. Polecenie Ponownie zdefiniuj umożliwia nadpisanie każdego bloku, bez zmiany jego nazwy i przy zachowaniu oryginalnej pozycji.

 

 

Sprawdź pisownię– Funkcja umożliwia błyskawiczne sprawdzenie poprawności tekstu w rysunku i jego ewentualną poprawę.

 

 

Stwórz kształt – Polecenie automatycznie tworzy kształt w oparciu o zaznaczone obiekty i pozwala na generowanie niestandardowych linii.

 

MOVEBAK – Zmienna systemowa MOVEBAK zmienia folder docelowy dla plików z kopiami zapasowymi rysunku (BAK).

 

 

Skala rzutni – Użycie polcenia VPSCALE wyświetla w wierszu poleceń rzeczywistą skalę bieżącej rzutni i umożliwia jej weryfikację.

 

 

Ustawienia ukrytych wiadomości – Opcja Ustawienia ukrytych wiadomości pozwala wywołać listę użytych wcześniej poleceń i sprawdzić wykonane operacje.

 

 

Import układu jako arkusza – Najnowsza wersja GstarCAD pozwala zaimportować dodatkowe układy rysunków do pliku zestawu arkuszy za pomocą Menedżera zestawów arkuszy.

 

 

Przeciąganie obiektów – W GstarCAD 2019 możliwe jest intuicyjne przesuwanie, kopiowanie oraz wklejanie jako bloku każdego obiektu. Wystarczy zaznaczyć obiekt prawym przyciskiem myszy i go przeciągnąć.

 

 

Środowisko pracy – Polecenie WORKSPACE pozwala na łatwe tworzenie, modyfikowanie i zapisywanie bieżących obszarów roboczych.

 

 

Pobierz i przetestuj GstarCAD 2019

Zachęcamy do pobrania programu GstarCAD 2019 i przetestowania jego możliwości.

 

POBIERZ GSTARCAD 2019

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93