Program partnerski GstarCAD – „Polecaj  i zyskuj korzyści”

Zapraszamy do skorzystania z  programu partnerskiego GstarCAD “Polecaj  i zyskuj korzyści”. Polecając nas zaprzyjaźnionym firmom i osobom  – zyskasz realne korzyści:

70% rabatu na aktualizację posiadanej licencji  GstarCAD do najnowszej w wersji programu.

• Roczna licencję na pakiet bibliotek CP-Symbols Suite (CP-Symbols Architectural, CP-Symbols Instalacje rurowe i wentylacyjne, CP-Symbols Mechanical, CP-Symbols Electrical )

Aby skorzystać z programu  “Polecaj GstarCAD i zyskuj korzyści” wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, wpisując dane osoby, która może być potencjalnie zainteresowana programem GstarCAD. Jeżeli osoba, którą poleciłeś dokona zakupu oprogramowania GstarCAD, otrzymasz jedną z wyżej wymienionych korzyści.

Formularz zgłoszeniowy

Wpisz swoje dane:

Wpisz dane osoby polecanej:

 

Obowiązuje pierwszeństwo poleceń. Jeśli inna osoba zadeklarowała wcześniej osobę polecaną przez Ciebie, poinformujemy Cię o tym. Po uzupełnieniu formularza otrzymasz status zgłoszenia oraz będziesz na bieżąco informowany o postępie aktywności osoby poleconej.

Uwaga: Warunkiem skorzystania z programu partnerskiego jest wypełnienie formularza danymi polecanej osoby i zakup przez tą osobę licencji programu GstarCAD. Zakup 1 licencji przez poleconą osobę upoważnia do otrzymania jednej aktualizacji i jednej licencji pakietu CP-Symbols Suite. 

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu:

Tel.12 312 59 93
E-mail: info@gstarcad.pl