Program partnerski GstarCAD – „Polecaj  i zyskuj korzyści”

Zapraszamy do skorzystania z  programu partnerskiego GstarCAD “Polecaj  i zyskuj korzyści”. Polecając nas zaprzyjaźnionym firmom i osobom  – zyskasz realne korzyści:

70% rabatu na aktualizację posiadanej licencji  GstarCAD do najnowszej w wersji programu.

• Roczna licencję na pakiet bibliotek CP-Symbols Suite (CP-Symbols Architectural, CP-Symbols Instalacje rurowe i wentylacyjne, CP-Symbols Mechanical, CP-Symbols Electrical )

Aby skorzystać z programu  “Polecaj GstarCAD i zyskuj korzyści” wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, wpisując dane osoby, która może być potencjalnie zainteresowana programem GstarCAD. Jeżeli osoba, którą poleciłeś dokona zakupu oprogramowania GstarCAD, otrzymasz jedną z wyżej wymienionych korzyści.

Formularz zgłoszeniowy

Wpisz swoje dane:

Wpisz dane osoby polecanej:

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

Obowiązuje pierwszeństwo poleceń. Jeśli inna osoba zadeklarowała wcześniej osobę polecaną przez Ciebie, poinformujemy Cię o tym. Po uzupełnieniu formularza otrzymasz status zgłoszenia oraz będziesz na bieżąco informowany o postępie aktywności osoby poleconej.

Uwaga: Warunkiem skorzystania z programu partnerskiego jest wypełnienie formularza danymi polecanej osoby i zakup przez tą osobę licencji programu GstarCAD. Zakup 1 licencji przez poleconą osobę upoważnia do otrzymania jednej aktualizacji i jednej licencji pakietu CP-Symbols Suite. 

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu:

Tel.12 312 59 93
E-mail: info@gstarcad.pl