Service Pack 1 dla GstarCAD 2016 już dostępny! - GstarCAD

Service Pack 1 dla GstarCAD 2016 już dostępny!

gstarcad

Mamy dobre wieści dla użytkowników naszego programu. Właśnie ukazał się pierwszy Service Pack dla GstarCAD 2016. Aktualizacja usprawnia zarówno wydajność działania programu, jak i rozszerza jego funkcjonalność. Z myślą o wygodzie Państwa pracy zoptymalizowano działanie Edytora Bloków Dynamicznych. Wprowadzono również m.in. możliwość importu tabel danych z programu AutoCAD, możliwość exportu danych do formatu EMF oraz nowe opcje związane z drukowaniem.

Główne nowości:

  • Optymalizacja działania Edytora Bloków Dynamicznych

Pierwszy Service Pack do GstarCAD 2016 przyśpiesza działanie Edytora Bloków Dynamicznych. Zmiany odczuwalne są zwłaszcza w trakcie zamykania edytora, używanego w rysunkach z dużą ilością danych.

  • Możliwość exportu plików do formatu EMF

Format EMF jest 32-bitowym zamiennikiem formatu WMF (Windows Metafile), który w wielu aspektach przewyższa w zakresie możliwości wydruku. Dzięki niewielkiej wadze, pliki EMF są również dobrą alternatywą dla formatu RAW.

  • 3 nowe systemy kodów kreskowych 128A, 128B, 128C

Aktualizacja  wprowadza możliwość dodawania i odczytywania w GstarCAD 2016 trzech nowych typów kodów kreskowych: 128A, 128B, 128C.  Kody te pozwalają na szybsze i dokładniejsze odczytywanie informacji zawartych w projektach.

  • Usprawnione wyświetlanie tabel z programu AutoCAD

Zaktualizowany GstarCAD 2016 lepiej odczytuje tabele danych utworzone w programie AutoCAD. Użytkownicy GstarCAD 2016 mogą teraz również  z łatwością edytować ich wymiary.

  • Możliwość edycji porządku drukowania

Service Pack wprowadza możliwość edycji porządku drukowania w Ustawieniach wydruku wsadowego. Użytkownicy, w zależności od preferencji, mogą wybrać spośród 4 opcji porządku wydruku: Porządek rysowania, Od lewej do prawej, Od góry do dołu oraz Odwrotnie.

  • Możliwość szybkiego usunięcia dodatkowych skali opisów

Program zyskał powiadomienie o zbyt dużej liczbie otwartych skal opisów w rysunku. Ich duża liczba może znacząco obniżyć wydajność działania programu a co za tym idzie również komfort pracy. Aby temu zapobiec dodano do GstarCAD 2016 specjalne powiadomienie, które w porę zasugeruje usunięcie zbędnych skal opisów.

Więcej informacji:

Dawid Jakubowski

tel. 512 094 834, 12 430 04 16

e-mail: dawid.jakubowski@gstarcad.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
181026

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93