Zbliża się premiera GstarCAD 2017- Program CAD 2D z wieczystą licencją

Zbliża się premiera GstarCAD 2017

banner

Doskonałe wieści dla wszystkich projektantów CAD. GstarCAD 2017  będzie dostępny już w listopadzie 2016 roku. Program jest zdecydowanie wydajniejszy od swojego poprzednika GstarCAD 2016. Dodatkowo zyskał ulepszoną funkcjonalność oraz zestaw nowych, innowacyjnych narzędzi. Wszyscy użytkownicy programu, bez względu na poziom zaawansowania, powinni zauważyć znaczny wzrost szybkości i wygody w trakcie projektowania.

Zwiększona wydajność

Najnowsza wersja GstarCAD została znacznie zoptymalizowana pod względem czasu przetwarzania danych oraz zużycia pamięci. W rezultacie wszelkie działania w środowisku programu, związane z tworzeniem lub edycją projektów, przebiegają szybciej i sprawniej.

Ulepszona funkcjonalność

W GstarCAD 2017 ulepszono wiele funkcji i opcji znanych z wcześniejszych wersji. Teraz użytkownicy programu mogą m.in. łatwiej tworzyć, edytować i eksportować tabele oraz odnośniki zewnętrzne. Udoskonalone zostały również polecenia: Hatch (Kreskowanie), Transparency (Przezroczystość), Wipeout (Przykryj), Mirror (Lustro) i wiele innych.

Innowacyjne narzędzia

W najnowszej wersji programu dodano również nowe, innowacyjne narzędzia m.in. polecenie Flatshot (Rzut Płaski), które umożliwia łatwe tworzenie rzutów obiektów 3D na dowolną płaszczyznę. Dzięki opcji Symetric Draw (Rysowania Symetryczne), użytkownicy mogą szybko tworzyć symetryczne kształty. Z kolei funkcja Graphic Compare (Porównanie Graficzne) pozwala łatwo porównać geometrię podobnych obiektów.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
181026

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93