Aktualności > Zostaliśmy nagrodzeni Elektrolaurem Mazowsza!

Zostaliśmy nagrodzeni Elektrolaurem Mazowsza!

2019-02-05

Zostaliśmy nagrodzeni Elektrolaurem Mazowsza!

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma została uhonorowana ELEKTROLAUREM MAZOWSZA im. Kazimierza Szpotańskiego w kategorii Wspieranie polskiej nauki i biznesu. W imieniu firmy TMSYS Sp. z o.o. i zespołu GstarCAD Polska serdecznie dziękujemy za docenienie oprogramowania GstarCAD oraz naszej działalności. 

Oficjalna gala i wręczenie nagród odbyły się w dniu 08.01.2019 r. w siedzibie SEP, w budynku NOT, przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie. W imieniu naszej firmy nagrodę odebrali Jakub Wojciechowski oraz Aleksandra Głuc.

 

\"\"

 

ELEKTROLAUR MAZOWSZA to wyróżnienie honorowe przyznawane corocznie polskim przedsiębiorcom, firmom, instytucjom finansowym oraz ośrodkom naukowym,  które opierają swoją działalność o innowacyjne idee, wiedzę oraz wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne.  

O nagrody w 4 kategoriach ( rywalizują projekty i ich realizacje oparte o niekonwencjonalną działalność i kreujące wartość produktu oraz usługi oraz technologie składające się na program inteligentnych specjalizacji w kraju.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Warszawski im. Kazimierza Szpotańskiego.