Zostaliśmy nagrodzeni Elektrolaurem Mazowsza 2018/2019!

Zostaliśmy nagrodzeni Elektrolaurem Mazowsza!

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma została uhonorowana ELEKTROLAUREM MAZOWSZA im. Kazimierza Szpotańskiego w kategorii Wspieranie polskiej nauki i biznesu. W imieniu firmy TMSYS Sp. z o.o. i zespołu GstarCAD Polska serdecznie dziękujemy za docenienie oprogramowania GstarCAD oraz naszej działalności. 

Oficjalna gala i wręczenie nagród odbyły się w dniu 08.01.2019 r. w siedzibie SEP, w budynku NOT, przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie. W imieniu naszej firmy nagrodę odebrali Jakub Wojciechowski oraz Aleksandra Głuc.

 

 

ELEKTROLAUR MAZOWSZA to wyróżnienie honorowe przyznawane corocznie polskim przedsiębiorcom, firmom, instytucjom finansowym oraz ośrodkom naukowym,  które opierają swoją działalność o innowacyjne idee, wiedzę oraz wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne.  

O nagrody w 4 kategoriach ( rywalizują projekty i ich realizacje oparte o niekonwencjonalną działalność i kreujące wartość produktu oraz usługi oraz technologie składające się na program inteligentnych specjalizacji w kraju.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Warszawski im. Kazimierza Szpotańskiego.

 

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93